Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje firmy transportowej w Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
adam ross Sandra Stawiszynska Marek Stawiszynski Elzbieta Nosowska Romek Burghardt (993 niezalogowanych)
18 Postów

(Isrid)
Wiking
Poszukujemy firmy ktora zajmuje sie przeprowadzkami na terenie miasta Stavanger. Potrzebny jest duzy samochod transportowy,
max od jednego do dwoch ludzi do pomocy przy wnoszeniu sprzetu. Chcemy zrobic tylko jeden lub dwa kursy ze Storhaug do centrum Stavanger w dniu 8 marca. Prosze o podeslanie namiarow lub linka do firmy.
W przypadku jednoosobowej firmy lub prywatnych osob prosze o wyslanie wiadomosci na prywatny email erendis@o2.pl i podanie swojej stawki za godzine.
Skontaktuje sie z osoba, ktora przedstawi mi najkorzystniejsza oferte.
Z gory dziekuje za pomoc. Nawet link do takiej firmy moze nam pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Sprawdz B&B. Maja calkiem niezle ceny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Isrid)
Wiking
Wielkie Dzieki Karol. Na pewno poszukam na nich namiarow. Jesli mowisz, ze maja dobre ceny to skontaktuje sie z nimi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Isrid)
Wiking
Skontaktowalam sie z B&B ale oni nie zajmuja sie przeprowadzkami, tak napisal mi ich szef. Takze jsli ktos zna jeszcze jakas firme to prosze o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Jest jeszxcze firma wynajmuajca auta dostawcze w Soli, nazywa sie "Rent a wreck".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sandra Stawiszynska
(Sandrusia)
Wiking
Hej mam busa duzego vw t5 przedluzany jak chcesz moge przewiesc rzeczy bez problemu co do ceny to sie dogadamy to moj mail sandra1_19@tlen.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok