Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chcialabym kroliczka :) - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz0211 gooralex4 Damiannnn Riggman Marek Wyszynski Natalia Łabędź meel (1918 niezalogowanych)
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
Mam zamiar miec kroliczka w niedalekiej przyszlosci jak zabezpiecze wszystkie kable hehe. Czy ktos ma moze namiary na niedrogiego veterynarza, a moze wie ile kosztuja szczepionki albo ubiezpieczenie dla kroliczka, a moze ktos ma kroliczka i w celach towarzyskich by sie kroliczki mogly czasem widywac?

PS to nie jest ogloszenie matrymonialne ani zadne inne z podtekstami i juz uprzedzam kolejne pytania tak ja na powaznie chcem krolika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(cosmeticgeek)
Wiking
Ja fakt nie mam króliczka, ale mam dwie świnki morskie - darmozjady... za taka wizytę z takim małym darmozjadem ( czy tez króliczkiem) koszt to około 490 kr. Tyle płaciłam raz ja jak poszłam na sprawdzenie czy darmozjady są zdrowe.. więcej się nie wybrałam, koszt obcinania pazurków to 160 kr. U rożnych weterynarzy patrzyłam większość ma te same ceny. Płaci się za wizytę a nie za liczbę darmozjadów wiec chociaż tyle.. jeśli chodzi o szczepienia zanim kupisz skaczącego uszatego darmozjada to zadzwoń popytaj się u weterynarzy ile kosztuje i spróbuj znaleźć taka konkretna hodowle, bo one wtedy szczepią w cenie darmozjada. Ja kupowałam z już zaszczepione z rodowodem.. jak będziesz chciała podam Ci nazwę sklepu zoologicznego, który ma względnie tanie klatki, jedzenie itp.

Po za tym lepiej mieć z rodowodem ( kosztuje nie wiele więcej) bo jak będziesz chciała z nim gdzieś pojechać to rodowód funkcjonuje jako paszport i ie ma problemu tak jak jest czasem z psem o jeżdżenie z nimi. No ale wiadomo raczej do Polski go nie będziesz zabierać ..chyba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
Dzieki za podpowiedzi

Swojego kroliczka wypatrzylam w dyrego w kvadracie
jak masz jakis inny sklep na mysli to daj znac
generalnie w PL mam zamiar kupic wszystkie gadzety a tu mi zostanie klatka i kroliczek
no napewno taki z rodowodem by byl lepszy bo w wtedy moze z nami jechac gdzies w razie w jak nie bedzie mial z kim zostac.
musze chybs tylko pozyczyc transporter do przewiezienia sklep-dom
dzieki pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(cosmeticgeek)
Wiking
Gdzie królika masz kupić to nie wiem.. wiem gdzie świnkę morska Ale jeśli chodzi o klatkę itp. to jest taki magazyn nazywa się Lagerzoo www.yourvismawebsite.com/lager-zoo-as
masz stronę internetowa tam jest adres. Ja się tam zaopatruje zadowolona jestem. Możesz kupić tez tam transporterek, porównaj sobie ceny, bo jak kiedyś porównywałam ceny za transporterek na kvadracie i w Lager zoo to w tym drugim było taniej. Na dzień dzisiejszy nie orientuje się.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Zobacz na finn.no tam oddają całe stada kicaków za free czasem z osprzętem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damiannnn
(Damiannnn)
Wiking
Ja mam królika do odania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok