Orientuje się ktoś z Was czy w Stavanger organizowany jest tzw. " miejski sylwester " jak w Polsce ? Lub może ktoś wie o organizowanym jakimś fajnym sylwestrze ?
11 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no