Witam czy jedzie ktoś do Oslo może w najbliższym czasie ? np Pociągiem lub autem do np ambasady polskiej w Oslo, czy mozna jednego dnia pojechać np pociagiem i wrócić tego samego dnia bez zostawania na noc w Oslo?
11 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Wymagania: - min. 2 lata doświadczenia na stanowisku ciesli szalunkowego, zbrojarza - mile widziane wykształcenie kierunkowe - dobra kondycja fizyczna - preferowana komunikacja w języku angielskim lub norweskim Oczekiwania: - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy - samodzielność, odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie, pozytywne nastawienie do ludzi Oferujemy: - umowę o prace - rotacyjny system pracy - ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy - konkurencyjne warunki ...