Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam! Szukam mieszkania lub pokoju w Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
Vincent . Karol S tommy plee Dariusz Figarski Katarzyna Skrajnowska Jarek Nowy Krystian Kozyra Adam Peenar Kamil Gr (852 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
hej! Potrzebuję małego kącika do zamieszkania w Stavanger mam pracę więc jeśli chodzi o rachunki to nie ma problemu nic mi nie przeszkadza oprócz hamstwa.Jeśli ktoś ma wolny pokój niech się odezwie na priv lub zadzwoni 966-644-09 Kaśka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tom TOM
(koneserStarychMebli)
Wiking
hej , mam 2 pokoje do wynajecia jednak jedynie na wrzesien, blisko by terminala, jesli ktos zaintereowany prosze na prv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Dzięki na pewno sprawdzę!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
R Łapa
(lapa75)
Wiking
to żeby nie zakładać kilku takich samych wątków nieśmiało podłącze się pod pytanie potrzebuję wynająć pokój lub mieszkanie (tak dla trzech osób) - w Stavanger.
Wynając potrzebowałbym tak gdzieś od 15 września
Bardzo będę wdzięczy za wszystkie informacje
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Hej! Dzięki za pomoc i telefony! ja już znalazłam swoje miejsce- innym życzę powodzenia! ps.widzę że z mieszkaniem nie nje jest tak ciężko.Pozdrawiam wszystkich którzy się odezwali! A teraz nowy temat-szukam normalnej-DODATKOWEJ PRACY JESTEM FRYZJERKĄ -TERAZ SIĘ WSZYSCY ODEZWĄ!!!!wiem-jest ciężko....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Nie dziękuje wiem jak wygląda tu sytuacja-jak sama czegoś nie ogarnę to i na innych nie ma co liczyć w zasadzie napisałam to z pewną nutką żartu że dopiero teraz posypią się oferty!!! Ale nic to-czasami i dobre słowo to już coś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok