Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Piłka nożna - Norwegia

Czytali temat:
IMED ICHAOUI Krzysztof Szczupak (1714 niezalogowanych)
3 Posty
Jaro Lpn
(Jarooo)
Wiking
Witam ma ktoś może ochotę pograć w piłke w weekendy w sobote albo w niedziele... ze znajomymi często gramy na storhaugu ale zawyczaj brakuje kilku osob. Szukamy chetnych do gry. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos w stavanger kto chetnie by pokopał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Ewa Żółtowska
(Ewula123)
Początkujący
ja tam wole pograc na hali w Randabergu co czwartek i tez jest fajnie i milo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Explore)
Wiking
o kurcze zebym miał bliżej to z miła checia,pozdrawiam,tez szukam chętnych w skien i okolicach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Orlando Thorage
(Orlando)
Wiking
Ja z mila checia, ale mam tylko halowki wiec najlepiej na halke bym poszedl. Powiedzcie cos konkretniej co i kiedy, jak i z kim, jaka cena itd. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(djozkow)
Wiking
O ktorej i gdzie dokladnie? Ja gram czasami na tasta, jest troche ludzi jak cos to daj znac to powiem o ktorej i gdzie dokladnie. Ilu was tam jest? Pisz na prv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Adam Rochon
(adamos1238)
Wiking
Siemanko chętnie bym pokopał
dajcie znać na priv gdzie i kiedy , pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(djozkow)
Wiking
Z tego co ja czasami gram to tak.

Niedziela na hinna na terenievszkoly po stronie gdzie savdomu, przeciwna strona co do siedziby aker solution o 11

Lub

Tasta stadion w niedziele o 13.

A szukam tez ludzi zeby pograc w sobote lub piatek wiec piszcie co z tym storhau, gdzie kiedy i o ktorej.

Chyba ze jest ktos chetny zeby w randabergu pograc, kolo szkoly w randabergu maja fajne male boisko z asfaltu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
IMED ICHAOUI
(assilmagdalina)
Wiking
Hello friend i m so happy tored your text in mojanorwegia. first time i sow some oneask for football team. my name is IMED i speak polish and english. and i wish that i get contact to joind your team i would like to know when and where that if is possible thank you
99876190
gg 41770655
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Adam Rochon
(adamos1238)
Wiking
w centrum stavanger koło domków osiedlowych jest fajne boisko ze skateparkiem wiec moża by się zgadać na weekend.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz M.
(czarnyukasz)
Wiking
też chętnie się dołączę na jakieś meczyki czy bieganie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok