Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sztuki walki, MMA boks - Norwegia

Czytali temat:
kristin 07 Łukasz Pstrong Ineczka . Tamara E danielqwerty km896450 Łukasz Wicik MS88 Szaławiński (2298 niezalogowanych)
2 Posty
Pawel Chlebowski
(PawelChlebowski)
Wiking
witam, poszukuje grupy trenującej boks, mma w stavanger, albo osoby chętnej zapisać się gdzieś do norków na treningi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafal Marciniak
(rma997)
Wiking
Widziałem zapisy na KRAV MAGE jak by Cie interesowało w Stavanger.. trenowałem to..świetny system sztuk walk.. samemu ciężko się zmobilizować tutaj.. ale jak są chętni to można pomyśleć coś ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(NinaK)
Wiking
Ja sie pisze tylko najpierw chce poznac szczegoly. Gdzie dokladnie, w jakie dni i o ktorej godzinie... oraz czy cena nie jest zaporowa. A tak to chetnie Prosze daj znac na priva.

Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
rma997 napisał:
Widziałem zapisy na KRAV MAGE jak by Cie interesowało w Stavanger.. trenowałem to..świetny system sztuk walk.. samemu ciężko się zmobilizować tutaj.. ale jak są chętni to można pomyśleć coś ...Trza się ruszać,hehe.Tylko nie myl ze sztukami walki krawkipl.wikipedia.org/wiki/Krav_maga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafal Marciniak
(rma997)
Wiking
Bez obaw nie patrzałem w wiki.. trenowałem to w Pl. długi okres czasu wiec wiem co to jest i jaki jest system treningu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok