Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wynajmę Mieszkanie i poszukuję pracy - Norwegia

Czytali temat:
(853 niezalogowanych)
1 Post
Paweł Ilczyszyn
(PawelIlczyszyn)
Wiking
witam, poszukuję mieszkania w Stavanger i okolicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
PawelIlczyszyn napisał:
witam, poszukuję mieszkania w Stavanger i okolicy.

odwazne.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
Ty marianek przecież Ty szczun jesteś w Norgi, a co Ty taki wirażka jesteś???????
masz jakiś kompleks czy coś????? a może Ty sam jeszcze w tym Clio mieszkasz na Statoil?????
Ludziska jak tu są tylko takie autorytety ta ja j..bie jedna laska tu wejść ma kilkaset a od września zeszłego roku jest: następna z kompleksami......
są tu ludzie oprócz Łukasza któremu wielkie dzięki za naprawdę pomoc bo dał po ludzku namiar na ludzi którzy chcą i mogą pomóc
kurwa murzyni żydzi muzełmani trzymają się razem, a my jak te bydło..........

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
TomaszJar napisał:
Ty marianek przecież Ty szczun jesteś w Norgi, a co Ty taki wirażka jesteś???????
masz jakiś kompleks czy coś????? a może Ty sam jeszcze w tym Clio mieszkasz na Statoil?????
Ludziska jak tu są tylko takie autorytety ta ja j..bie jedna laska tu wejść ma kilkaset a od września zeszłego roku jest: następna z kompleksami......
są tu ludzie oprócz Łukasza któremu wielkie dzięki za naprawdę pomoc bo dał po ludzku namiar na ludzi którzy chcą i mogą pomóc
kurwa murzyni żydzi muzełmani trzymają się razem, a my jak te bydło..........

pozdrawiam serdecznie


ty tomek > a o co ci kurwa chodzi ?
ja cie chetnie pomoge, wiec rozluznij posladki, bo ci zyłka peknie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
TomaszJar napisał:

kurwa murzyni żydzi muzełmani trzymają się razem, a my jak te bydło..........

a co masz do bydła
trawę żre
mleko daje
i w zasadzie to w stadzie zawsze się trzyma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
Jasta sorki masz rację...... obraziłem bydło,
nie po prostu zastanawiam się dlaczego my jako my polacy cieszymy się jak któryś z naszych
ma gorzej od nas i jesteśmy dumni z tego,że daliśmy na stacji kubek kawy tym, którzy w ostatnim akcie desperacji wyjechali z tego pojebanego kraju....... niepojęte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
TomaszJar napisał:
Ty marianek przecież Ty szczun jesteś w Norgi, a co Ty taki wirażka jesteś???????
masz jakiś kompleks czy coś????? a może Ty sam jeszcze w tym Clio mieszkasz na Statoil?????
Ludziska jak tu są tylko takie autorytety ta ja j..bie jedna laska tu wejść ma kilkaset a od września zeszłego roku jest: następna z kompleksami......
są tu ludzie oprócz Łukasza któremu wielkie dzięki za naprawdę pomoc bo dał po ludzku namiar na ludzi którzy chcą i mogą pomóc
kurwa murzyni żydzi muzełmani trzymają się razem, a my jak te bydło..........

pozdrawiam serdecznie
nie wszyscy mają znajomości,to nie znaczy że nie chcą pomóc.większość dom ,praca i tak w kółko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Tomasz Jar
(TomaszJar)
Początkujący
Tu jest sporo normalnych ludzi w Norwegii, ale jeszcze więcej jest wstyd Narodowi przynoszących wieśniaków i chamów pospolitych... ja jestem przede wszystkim Polakiem i jak inny Polak potrzebuje pomocy - pomagam... ech gdybyśmy trzymali się tak "w kupie" jak murzyni, czy choćby musimy... żadna siła by nas tu nie ruszyła... nie ma takiej opcji by ktoś tu oficjalnie źle potraktował czarnego albo muslami... Ależ byłyby protesty owych społeczności... A my, Polacy... jak jakiś norek wsiądzie na któregoś to cała reszta uszy po sobie, żadnej solidarności jedyne co potrafimy to się solidarnie napierdolić wódką z przemytu... ot takie słodkości na koniec.
, generalnie mieszkania w Stavanger jak nie po znajomości to strasznie drogie, lepiej w Sandnes lub gdzieś dalej szukać.


wiecie co to są właśnie życzliwi ludzie z polski i oby takich naprawdę ludzi spotykać na swojej drodze

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
m.youtube.com/#/watch?v=XcQdJyo1B-8
Było jest i tak będzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
TomaszJar napisał:
Jasta sorki masz rację...... obraziłem bydło,
nie po prostu zastanawiam się dlaczego my jako my polacy cieszymy się jak któryś z naszych
ma gorzej od nas i jesteśmy dumni z tego,że daliśmy na stacji kubek kawy tym, którzy w ostatnim akcie desperacji wyjechali z tego pojebanego kraju....... niepojęte


heh ostatni akt desperacji .....

I nie kubek kawy mosku, a pusty!
Tak kurwa pusty kubek
Jak sie dowiesz juz dlaczego pusty,to napisz ładnie i grzecznie > przepraszam!

I nie nazywaj polski, pojebanym krajem, bo to bląd!
Nie kraj, a ludzie w nim pojebani! > czego ty jestes najlepszym przykładem

ps: mam nadzieje,ze NIE znajdziesz ani mieszkania, ani pracy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok