Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1232 niezalogowanych)
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
A w Haugesund 16 sierpnia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
retier1 napisał:
Fiona66 napisał:
ankaper napisał:
Zaczyna się 18 sierpnia.
Każda komuna ma swoją stronę w internecie. Tam jest zakładka skole og utdanning i tam są przedstawione szkoły średnie w danej komunie. Przynajmniej u mnie tak jest. Wchodząc na stronę szkoły możesz dowiedziec się więcej. Z braku znajomości norweskiego możesz użyc tłumacza google. Nie tłumaczy dokładnie ale sens wyłapie.


W tym roku szkola stratuje 23 sierpnia


I kto tam będzie się uczył Fiona,jeśli ich szkoła stratuje No chyba że wy,rodzice


mam nadzieje, ze np moj "gieniusz"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Fiona66 napisał:
ankaper napisał:
Zaczyna się 18 sierpnia.
Każda komuna ma swoją stronę w internecie. Tam jest zakładka skole og utdanning i tam są przedstawione szkoły średnie w danej komunie. Przynajmniej u mnie tak jest. Wchodząc na stronę szkoły możesz dowiedziec się więcej. Z braku znajomości norweskiego możesz użyc tłumacza google. Nie tłumaczy dokładnie ale sens wyłapie.


W tym roku szkola stratuje 23 sierpnia


A ja będę upierac się przy informacji, którą podałam podpierając się wiadomościami ze strony www.trogstad.no/Modules/calendar.aspx?Ca...&Calendar.ID=160
Odesłałam jednocześnie zainteresowanego na stronę jego komuny. Tam powinien znaleźc odpowiednie dla siebie informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bartosz Wójcik
(panczo94)
Wiking
Dziękuje wszystkim za rady a co do tej daty rozpoczecia to bede sie jeszcze dowiadywał.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Jak tam postępy w załatwianiu szkoły? Wiesz już coś więcej? Napisz czego dowiedziałeś się w komunie albo u doradcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok