Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Søknand om fri fra undervisning - Norwegia

Czytali temat:
(964 niezalogowanych)
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Mam pytanie czy ktoś ubiegał sie moze u rektora szkoły o wolnych kilka dni od nauki swojego dziecka .Moje pytanie dotyczy mianowicie tego z jakim wyprzedzeniem trzeba takie pismo dostarczyc rektorowi szkoly i czy konieczne jest jesli jest to mniej niz 7 dni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Witam Karla

Kontaktlærer ( wychowawca ) moze wyrazic zgode na wolne do 3 dni , jezeli chodzi o wiecej musisz napisac podanie - søknad om permisjon do rektora szkoly . To jest gotowy druk - zapytaj o niego wychowawczynie dziecka .

Zloz podanie jak najszybciej - jezeli wiesz konkretna date
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
No to sa pewne niejasnosci poniewaz kontaktlærer mojego syna powiedziala ze moze tylko wyrazic zgode na jeden taki wolny dzien i jezeli to ma byc wiecej to musze ubiegac sie u rektora problem w tym ze potrzebnych sa 3 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A dal ci chociaz to podanie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Widze, ze jest to roznie praktykowane w roznych szkolach - ile dni wolnego mozna otrzymac od kontaktlærer - to pewno w szkole twojego dziecka jest mozliwe tylko na 1 dzien od kontaktlærer a poza tym musi rektor decydowac .

Jezeli nie masz skjema :

www.tjenestekatalog.no/vis/739000/Soekna...a%20undervisning.pdf
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Dziekuje Basiu formularz wykorzystam napewno i pofatyguje sie do rektora osobiscie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Jezeli jest tylko 3 dni do wyjazdu - to na pewno to jest najlepsze wyjscie - to moze od razu dostaniesz odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok