Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uznanie kwalifikacji zawodowych PEDAGOG SPECJALNY - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda Jan Maryjan Natalia Pytel sebol Martinikrk S darth2368 Mariusz S Miska91 Riggman (1385 niezalogowanych)
1 Post
Natalia Pytel
(NataliaPytel)
Wiking
Witam, od jakiegoś czasu przeszukuję strony NOKUT i inne w celu sprawdzenia, czy jest cień szansy na uznanie moich zawodowych kwalifikacji, problem w tym że nie znajduję zawodu odpowiadającego moim kwalifikacjom - NOKUT mówi tylko o zawodzie nauczyciela lub opiekuna przedszkolnego, natomiast ja jestem po pedagogice specjalnej (licencjat) i resocjalizacyjnej (magister) - w Polsce po tych studiach podjąć można pracę socjalną, pracę w przedszkolu, pracę z niepełnosprawnymi, jako pedagog szkolny, wychowawca w ośrodkach młodzieżowych, zakładach poprawczych, więzieniach. Sama z resztą pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Czy orintuje się ktoś jaka instytuacja tutaj odpowiedzialna jest za tego typu zawody? Niby nic takiego nie znalazłam, a z drugiej strony wiem że studia pedagogiczne w Norwegii istnieją.
Jakiekolwiek sugestie będą pomocne. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok