Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Patrycja SAS mariusz mm Wojciech Sykala Tomasz Szymanski Anna Dittmann Sylwia K Kasia K Martynka1985 Dawid Kardas sobek22 Łukasz Ch Lucjan KUBIK Antistiel (12518 niezalogowanych)
66 Postów
Ewa Żółtowska
(Ewula123)
Początkujący
Mój syn ma 18 lat jeżdzi do szkoły 14 km w tym ma jedną przesiadkę moż ktoś wie czy należy mu sie jakiś zwrot za dojazd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Może kupić sobie ugdomskort za 300 nok na miesiąc. Mam nadzieję, że jest ona dostępna rówżnież powyżej 18 roku życia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(andzia69)
Wiking
Witam
Moje dzieci rowniez chodzily do Nygard, mieszkalismy w tym czasie na Midtun. Nic nigdzie nie zalatwialam - dzieci dostaly karty autobusowe na caly rok szkolny - dostaly je w szkole. Mialy w tym czasie 12 i 15 lat. Bylo to co prawda 7 lat temu, ale mysle, ze duzo sie nie powinno zmienic.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ewelina F.
(eweluusiaa)
Nowicjusz
ungodmskort jest do 19 roku zycia. i nie wiem jak to dziala ale tez moze dostac taka darmowa karte autobusowa na jazde do szkoly i do domu. nic wiecej. moja kolezanka taka dostala a ma ponad 20 lat wiec to mozliwe. musialabys pogadac o tym w szkole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wioleta Tondyra
(WiolciaT)
Wiking
hej mógłbyś sie do mnie odezwać, mam pytanie a nie wiem czy jeszcze istniejesz tutaj bo wontek jest stary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok