Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Studia medyczne - Norwegia

Czytali temat:
Tom Jan Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Piotr Pańczak Kasia K ja ja Krzysztof kacik natalia MojaNorwegia Agnieszka Pikor Łukasz Ch Ikett Personalpartner Sławomir f Julia010 (4733 niezalogowanych)
2 Posty
Julia010
(Julia010)
Wiking
Witam
Poszukuje osoby, która studiuje w Norwegii medycynę. Mam kilka pytań odnośnie tego jak to sie odbywa, czy rzeczywiście jest ciężko oraz czy jest możliwość studiowania w języku polskim, ponieważ słyszałam, że prawo jest juz właśnie w języku polskim. Z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Nie jest trudno! Studia sa po polsku i rozciagniete na 12 lat,zeby sobie zdolni budowlancy mogli postudiowac. Poza tym w Norwegi nic nie reprezentuje wysokiego poziomu wiec medycyna tez nie jest trudna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
3sort napisał:
Nie jest trudno! Studia sa po polsku i rozciagniete na 12 lat,zeby sobie zdolni budowlancy mogli postudiowac. Poza tym w Norwegi nic nie reprezentuje wysokiego poziomu wiec medycyna tez nie jest trudna.

Powiem wiecej, u mnie na wsi otworzyli filial medyczny.Tam studiowac mozna dowolne wybrane kierunki. Po co ginekologowi wiedza o krojeniu czlowieka? Tak wiec, jezeli chcesz studiowac np. pedatrie to zapraszam do mnie na wies. Studia sa dostosowane do stanu umyslowego tych mniej zdolnych. W koncu mamy tutaj demokracje i kazdy polak moze sobie studiowac co chce. Wyklady po polsku i w dowolnym zargonie znanym starajacemu sie o miejsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Julia010
(Julia010)
Wiking
Mam wątpliwości bo czytalam na forum kiedyś, że jest tylko w języku norweskim. Masz może link, gdzie będę mogła dowiedzieć sie więcej o studiach w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Ta medycyna nie jest trudna? Bardzo wymagajace studia , napewno przebrniecie przez cale studia nie jest bajka. Trzeba duzo samozaparcia. Wszystko jest mozliwe , ale oczywiscie kosztem czegos. Zalezy co kto lubi w zyciu i jakie ma cele. Ale to tak naprawde poswiecenie swojego zycia kosztem nauki slawy i pieniedzy. Nie odradzam i nie polecam rowniez. Wybor nalezy do ciebie.
A i jak studia medyczne to tylko Stany , odradzam Norwegie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok