Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

DOBRY SLOWNIK NORWESKO-POLSKI - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski mikolaj g mateusz Wiszniewski Szymon K.... Kasia K Paweł Paweł paulina domańska .Agnieszka Staszek58 .. JaAl zbigniew2005 Lejeen Skuashling Patrycja Koper (6433 niezalogowanych)
2 Posty
jacek szost
(jacek636)
Wiking
POSZUKUJEMY DOBREGO SLOWNIKA NORWESKO-POLSKIEGO Z GRAMATYKA NORWESKA ....WSKAZOWKI DOTYCZACE WYDAWNICTWA I AUTORA MILE WIDZIANE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Magda N
(magda358)
Wiking
Ja mam Polsk ordbok: polsk-norsk, norsk-polsk wydawnictwa Kernerman i bardzo sobie chwalę Niestety nie ma za dużo gramatycznych wyjaśnień, ale dla mnie i tak jest świetny. Miałam wcześniej inny, ale nie zawsze udawało mi się znaleźć to czego szukałam, więc zaopatrzyłam się w nowy i jestem zadowolona Zakupiony w Norwegii, wydatek ok. 400 koron. Ma tez tą zaletę, że jest dozwolony na egzaminie - więc dla kogoś kto chodzi do szkoły czy zamierza zdobyć fagbrev i bedzie pisał egzamin etc. na pewno się przyda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jacek636 napisał:
POSZUKUJEMY DOBREGO SLOWNIKA NORWESKO-POLSKIEGO Z GRAMATYKA NORWESKA ....WSKAZOWKI DOTYCZACE WYDAWNICTWA I AUTORA MILE WIDZIANE

Ostatnio uzywam norwesko-polskie, polsko-norweskiego. duzo slow, duzo informacji.

F.Brun Bokhandel forlag 1990 Trondheim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
lsinesones lsinesones
(lsinesones)
Wiking
We are looking forward to new products online and we know they are the best choices for us as the new Designer iPhone 5S Cases.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Staszek58 ..
(Staszek58)
Wiking
Szczerze mówiąc nie ma jednego tak naprawdę dobrego słownika. Generalnie jak ktos zna dobrze norweski polecam Bokmålsordboka, z polskimi tłumaczeniami chyba najlepszy jest slowniczek.no lub lizus, w tym drugim zdarzają się drobne błędy jednak ma sporo tłumaczeń.

slowniczek.no - słownik norweskiego Ucz się z nami norweskiego! slowniczek.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok