Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nauka programowania - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Marcin D. Kasia K Radi Radi Julia Mroczek Moderator MojaNorwegia Magdalen@ Gniewomir S (1099 niezalogowanych)
1 Post

(RadekP)
Wiking
Wedlug mnie jeszcze dlugo bedzie to Java z dodatkami typu Spring, Hibernate. A jeszcze gdy dodamy troche JavaScript (hitem jest teraz framework AngularJS obecnie) i wspomnimy o szalejacej modzie na microservices - to wlasciwie dluzej niz jeden dzien na telefon nie trzeba czekac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
cejot
(cejot)
Wiking
Ja dodam od siebie tylko, ze rynek dla programistow C++ w Oslo jest dobry. Nie ma co prawda tyle ofert co w Krakowie czy Warszawie, ale pojawiaja sie regularnie. Biorac pod uwage, ze jest nie jest najlatwiejszy jezyk programowania i znasz dobrze jego semantyke i kruczki to o dobrze platna prace nie trudno. I wydaje mi sie, ze cplusplusowcy w Norwegii maja szanse na ciekawsza prace (programowanie wbudowane, numeryczne modelowanie, przetwarzanie obrazow, roznego rodzaju "backendy" - co kto lubi). Ale tylko mi sie wydaje - ofert nie pod C++ nie sprawdzam. Mam rowniez wrazenie, ze jest troche mniej dobrych programistow C++ na rynku (ale to sa doswiadczenie z Krakowa) niz dobrych w Javie i innych. Dobrze jest tez znac przynajmniej jeden jezyk skryptowy dodatkowo np. Python.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok