Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dyskryminacja w miejscu pracy - Norwegia

Czytali temat:
Andrew Mr. Vippe Extensions Karolina Szynwelska (1091 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
Witam moze ktos spotkal sie z podobna sytuacja w mojej firmie ukazalo sie ogloszenie o prace aplikowalam I uslyszalam odpowiedz mamy tam same polki mamy problemy wiecej polek nie potrzebujemy bo jest konkurencja. Czy to jest Dyskryminacja bo niewiem co z tym fantem robic dalej.Pytalam sie adwokata I powiedzial ze to jest Dyskryminacja ale firma twierdzi ze nie bylo zadnej dyskryminacji.Ktos spotkal sie z czyms podobnym warto zawracac glowe.dodam ze cala rozmowe nagralam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
co tu filozofowac...poprostu poszukaj innej firmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Witam moze ktos spotkal sie z podobna sytuacja w mojej firmie ukazalo sie ogloszenie o prace aplikowalam I uslyszalam odpowiedz mamy tam same polki mamy problemy wiecej polek nie potrzebujemy bo jest konkurencja

Myślę że chodziło Ci że zgłosiłaś swoją kandydaturę w tej samej firmie tylko na inne stanowisko?
firma ma problemy czy polki robią problemy, konkurencja to inna firma czy inni pracownicy tz narodowość.

Zastanów się czy wato sobie głowę zawracać już na początku Cię olali, chyba ze zgodzisz się pracować za darmo to wtedy będziesz konkurencyjna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok