Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka Norweskiego w Grimstad / Kurs online Empik - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Magda G. Ilona_Baczewska (2026 niezalogowanych)
1 Post
Amadea Beratz
(Amadea)
Wiking
Czy ktoś z Was chodził na kurs norweskiego w Grimstad? (nie chodzi mi o kurs z Grimstad Kommune bo tam już nie mają miejsc i trzeba dłuugo czekać) Jakaś prywatna szkoła lub może macie namiary na kogoś kto uczy prywatnie w domu

Zastanawiałam się także nad kursem online z Empiku, ale nie wiem czy jest to skuteczna forma nauki, a zależy mi na intensywnej nauce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Łukasz O
(LukaszO)
Wiking
Witam

Ja chodziłem na miesięczny intensywny kurs języka nor do szkoły w Katowicach i przyznam, że nauczyłem się sporo. Zajęcia były 3 razy w tyg. po 2 h. Przed chwilą zapisałem się na kurs online z empik school właśnie. Można zapisać się na jeden semestr również i rozdzielają na 4 raty, więc koszta też się dzielą. Wiedzę weryfikują testem, więc trafi się też na odpowiedni poziom. Ja osobiście ciężko mam się zabrać samemu za wkuwanie słówek, a to co powiedział mi lektor przy nauce , aby nauczyć się języka trzeba poświęcić rok i każdego dnia siedzieć godzinę. Czy święta, czy choroba nie ma przebacz. Moim zdaniem wiele od jakiegoś interaktywnego kursu się to nie różni. Pierwsze zajęcia we wtorek wszystko się okażę. Poniżej link do lekcji pokazowej z empiku:

materials.lsp.edu.pl/online/

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok