Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Studia informatyczne Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
(2141 niezalogowanych)
1 Post
Marcin Raniecki
(marcin022)
Wiking
Witam. Obecnie studiuje w Polsce informatyke. Jestem dopiero na pierwszym roku studiow. Jezeli uda mi sie zaliczyc 2gi semestr bez poprawek(dzieci, prac etc) to spróbuje sie załapać na jakiś wyjazd do norwegii za pracą. Gdyby mi sie tam spodobalo to chciałbym wiedzieć jakie dokumenty przygotować na taka ewentualność aby kontynuowac nauke w norwegii. Wiem że jezyk jest potrzebny a znam tylko Angielski i podstawy Norweskiego. Jakie papiery w jakim języku są wystarczające aby podjąć nauke w norwegii. Jak to wyglada ze studiami zaocznymi. Ile to kosztuje i co powinienem zrobic aby rozpoczac tam nauke ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
To tak:
- kontynuowac nie mozesz, zaczynasz od pierwszego roku.
- znajomosc jezyka norweskiego - bergenstest, angielski test TEOFL
Przygotowac musisz:
- zaswiadczenie o znajomosci jezykow obcych tj. certyfikaty
- swiadectwo dojrzalosci i maturalne wraz z tlumaczeniami, zatwierdzonr notarialnie kopie oryginalow i tlumaczen dla uczelni. Wiedz, ze sprawdzaja oceny, miales calki i pochodne w liceum?
- zaswiadczenie, ze masz na koncie pieniadze pozwalajace sie utrzymac chyba ~90 tys. Koron, albo stala prace maksymalnir na 52% etatu
- miejsce do mieszkania
- nie ma tutaj studiow zaocznycj takich jak w Polscr, ze co dwa tygodnie sa zjazdy w sobote i niedziele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok