Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

polactwu ze Stavangeru i Bergenu - Norwegia

Czytali temat:
(4795 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
oto co rzecze oficjalny i naukowy Słownik Języka Polskiego
sjp.pl/stavanger
Stavangerem, Stavangerowi, Stavangeru, Stavangerze
sjp.pl/bergen

Bergenem, Bergenie, Bergenowi, Bergenu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jasta102 napisał:
oto co rzecze oficjalny i naukowy Słownik Języka Polskiego
sjp.pl/stavanger
Stavangerem, Stavangerowi, Stavangeru, Stavangerze
sjp.pl/bergen

Bergenem, Bergenie, Bergenowi, Bergenu

Z tego Twojego linku..... ze strony PWN!!!

odmienność: tak; możliwa też nieodmienność

Q Bergenem, Bergenie, Bergenowi, Bergenu




A tu tak poza konkursem....
poradnia.pwn.pl/lista.php?id=2028
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ale w przypadku Stavangeru takiej możliwości nie ma
i każdy burek mieszka w Stavangerze
i dalej nie wiem poczemu to polactwo takie uparte aby akurat Stavangeru nie odmieniać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
ale w przypadku Stavangeru takiej możliwości nie ma
i każdy burek mieszka w Stavangerze
i dalej nie wiem poczemu to polactwo takie uparte aby akurat Stavangeru nie odmieniać
Boze!!!Jakie Ty masz problemy Jasiek ciezki juz ten Twoj los,ciagle uczyc,doradzac,komentowac.Chuj nie zycie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
reszta to samo-nic tylko forum MN ,szczyt ambicji.Odnosze wrazenie,(ba!)-wiem to na pewno,ze naczelni dyzurni forumowicze Mn mineli sie z powolaniem.Ciezki ich los,ze musieli sie znalesc w Norwegii.Tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
zwykły burak posadzony pod stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
ale w przypadku Stavangeru takiej możliwości nie ma
i każdy burek mieszka w Stavangerze
i dalej nie wiem poczemu to polactwo takie uparte aby akurat Stavangeru nie odmieniać

idz sie wytrzepac stary zboczencu i nie psuj ludziom krwi w zylach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
sebaseba napisał:
reszta to samo-nic tylko forum MN ,szczyt ambicji.Odnosze wrazenie,(ba!)-wiem to na pewno,ze naczelni dyzurni forumowicze Mn mineli sie z powolaniem.Ciezki ich los,ze musieli sie znalesc w Norwegii.Tyle.

Tiaa
Jaki ty jestes wielki przy tych maluczkich na MN
Nie zauwazylam zebys kiedykolwiek wykazal sie wiedza na jakis konkretny temat. Podal jakies linki, informacje, odnosniki
Wrzucasz jakies glupawe komentarze, albo personalne, albo ogolnie do wszystkich uzytkownikow i nic, kompletnie nic w danym temacie
Rozbuchane ego i nic wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
sebaseba napisał:
reszta to samo-nic tylko forum MN ,szczyt ambicji.Odnosze wrazenie,(ba!)-wiem to na pewno,ze naczelni dyzurni forumowicze Mn mineli sie z powolaniem.Ciezki ich los,ze musieli sie znalesc w Norwegii.Tyle.

Tiaa
Jaki ty jestes wielki przy tych maluczkich na MN
Nie zauwazylam zebys kiedykolwiek wykazal sie wiedza na jakis konkretny temat. Podal jakies linki, informacje, odnosniki
Wrzucasz jakies glupawe komentarze, albo personalne, albo ogolnie do wszystkich uzytkownikow i nic, kompletnie nic w danym temacie
Rozbuchane ego i nic wiecej
Wykazywac sie wiedza to ja potrafie na rozne tematy ale w gronie znajomych oraz przyjaciol.Nie musze niczego udowadniac forumowiczom bo i po co?Wystarczy mi obraz tego co sie tutaj dzieje aby dac mi te pewnosc,ze maniakalni forumowicze nie maja niczego oprocz swojego ukochanego forum MN.Wiecznie obecni,wiecznie aktywni... No smialo! Atakowac !!! I tak nic innego do roboty nie macie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
sebaseba napisał:
Wykazywac sie wiedza to ja potrafie na rozne tematy ale w gronie znajomych oraz przyjaciol.Nie musze niczego udowadniac forumowiczom bo i po co?Wystarczy mi obraz tego co sie tutaj dzieje aby dac mi te pewnosc,ze maniakalni forumowicze nie maja niczego oprocz swojego ukochanego forum MN.Wiecznie obecni,wiecznie aktywni... No smialo! Atakowac !!! I tak nic innego do roboty nie macie....

To moze ja. Bardzo ciekawa korelacja, choc naturalnie jak zwykle w twoim przypadku bledna.
Na podstawie jednej przeslanki ( niekoniecznie poprawnej) wnioskujesz, ze ten kto duzo pisze na forum nie ma nic innego do roboty.
Nic nie wiesz o takich osobach za wyjatkiem tego co przeczytasz w postach, natomiast subiektywne przekonanie o ilosci spedzanego czasu na forum nie ma szansy na potwierdzenie.

Wyrywasz sie do odpowiedzi z glupkowatym usmieszkiem, przekonany, ze objawiles jakas prawde absolutna, tymczasem sam wpisujesz sie w schemat.

Na przyszlosc proponuje pomyslec przed wnioskowaniem.
"Correlation does not imply causation"

PS To, ze jestes oslem to naturalnie aksjomat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok