Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka języka norweskiego w Oslo - Norwegia

148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Witajcie,

Czy już ktoś z użytkowników uczęszczał może na kurs językowy w tej szkole?
Jak wrażenia, i skuteczność nauki języka? Warto się, wybrać, czy też nie?
Podzielcie się opiniami na forum bądź też na priv.

Podaje tutaj linki:

www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/tl...+1c++na+fornebu.html

norkurs.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Nie uczęszczalem na ten kurs , ale z tego co czytam to warte zachodu myśle. Plusem jest to ze uczy Norweg no i cena nie jest aż tak wysoka za lekcje . Zadzwoń i sie zapytaj , oni ci na wszystko odpowiedzą , Metoda komunikacji i słownictwo potrzebne w życiu codziennym . Wszystko mówi za siebie. Doskonała praktyka języka norweskiego moim zdaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
MarcJan napisał:
Ja uczyłam się norweskiego w jednej szkole, która stosowała afirmacje mp3 w celu poprawiania wyników. To innowacyjna metoda, którą naprawdę polecam. Afirmacje są po polsku i mają za zadanie nam wpoić, że nauka języka obcego może być:
- łatwa,
- szybka,
- przyjemna,
- praktyczna.
W pół roku ogarnęłam język na poziomie B1, więc moim zdaniem to naprawdę dobry wynik. Polecam ciekawy artykuł na ten temat: szybka nauka języka obcego

Pozdrawiam

I dlatego pewnie teraz , masz takiego "DOŁA" iż potrzebny jest tobie PSYCHOLOG ...
W pól roku ogarnęłaś język ...
A przez następne Sześć lat będzie z tobą ogarniał się Psycholog ...
---
Wyobraź sobie , że Ja już ŚPIĘ ... !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Gowniana kryptoreklama!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
MarcJan napisał:
Ja uczyłam się norweskiego w jednej szkole, która stosowała afirmacje mp3 w celu poprawiania wyników. To innowacyjna metoda, którą naprawdę polecam. Afirmacje są po polsku i mają za zadanie nam wpoić, że nauka języka obcego może być:
- łatwa,
- szybka,
- przyjemna,
- praktyczna.
W pół roku ogarnęłam język na poziomie B1, więc moim zdaniem to naprawdę dobry wynik. Polecam ciekawy artykuł na ten temat: szybka nauka języka obcego

Pozdrawiam


Mi nie chodzi o metody uczenia sie jezyka tylko kokretnie o te 2 szkoly ktore powyzej wymienilam jak ucza jezyka i czy sa skuteczni.

Jednak opinia innych osob, ktorzy korzystali z ktorejs ze szkol jest w cenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok