Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

jfjfj - Norwegia

Czytali temat:
rafal xxx Kamilon1 W (3316 niezalogowanych)
4 Posty
angela aa
(angelaangie)
Wiking
Jfj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
elaang napisał:... nie potrafie sie odnalezc w norweskiej szkole, po prostu nie podoba mi sie nauczanie tutaj.
... nie chce sie meczyc i wstawac rano na sile i isc do szkoly z ktorej nic nie wyniose bo wiekszosci nie rozumie,
...gdzie znajduja sie zaoczne szkoly tu norwegii

Hmm ...
Jeżeli nie dajesz sobie rady w dziennej szkole Norweskiej !
To w jaki sposób dasz sobie radę w Wieczorówce , a Co dopiero na zajęciach Zaocznych !!!
---
Czy ty aby, rozumiesz dokładnie , co oznacza system nauczania "ZAOCZNY" ? .
---
Ponadto, rodzice pewnie , mają za dużo Kasy i dla Świętego spokoju dają Tobie wolną rękę .
Jeżeli Nie masz ukończonych 18 lat , to nie zostaniesz przyjęta na wieczorówkę , a co dopiero na system zaoczny .
---
Jak masz możliwość to wróć do Polski i tam skończ szkołę średnią .
POMIJAM już sam Fakt iż tak szkoła wieczorowa jak i system zaoczny jest PŁATNY i to sporo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Bochenek)
Początkujący
elaang napisał:
Hej wszystkim Moja sytuacja wyglada tak: 2 miesiace temu zaczelam licuem tu w norwegii ale nie za bardzo radze sobie z jezykiem (mieszkam tu od roku 2012) i nie potrafie sie odnalezc w norweskiej szkole, po prostu nie podoba mi sie nauczanie tutaj. Ze wzgledu na to, ze zalezy mi na ukonczeniu szkoly sredniej, ale tez nie chce sie meczyc i wstawac rano na sile i isc do szkoly z ktorej nic nie wyniose bo wiekszosci nie rozumie, gdzie znajduja sie zaoczne szkoly tu norwegii? I z ciekawosci, czy sa tu polskie zaoczne szkoly? ...Mysle, ze zaoczna szkola bylaby dla mnie dobrym rozwiazaniem.

Wracaj do szkoły, im ciężej na początku tym łatwiej potem. Gabielowi nie możesz wierzyć, bo to malkontent i wyjątkowy pesymista z pełnym szacunkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Bochenek napisał: Gabielowi nie możesz wierzyć, bo to malkontent i wyjątkowy pesymista z pełnym szacunkiem.Nie jestem Pesymistą , a tym Bardziej Malkontentem ...
---
JESTEM Tylko zwyczajnym Realistą , który pewne zagadnienia z życia wzięte , przeszedł na własnej "skórze" .
---
Gdybym Był Tym , za którego Mnie Uważasz , to siedział bym Cicho w Domu i nie ostrzegał Nikogo , przed Głupotą , jaką chce dana Osoba Dokonać .
---
Co do tematu ... Widzę , że i ty też , masz nikłe pojęcie o nauce , systemem zaocznym ! .
---
Jak ktoś nie rozumie zdania po norwesku w normalnej dziennej szkole ...! .
To Jak da sobie radę z tym norweskim , w systemie zaocznym !?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Dlaczego nie trafilas najpierw do szkoly/klasy dla cudzoziemcow ? Jesli takiej nie ma w Twojej okolicy, to masz prawo do wszelkiej pomocy ze strony szkoly. Nauczyciel dwujezyczny ( polsko- norweski) i dodatkowe zajecia z jezyka norweskiego.Porozmawiaj z dyrektorem. Szkola jest zobowiazana do zorganizowania takiej pomocy. Nie poddawaj sie, bo pozniej bedzie jeszcze trudniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
angela aa
(angelaangie)
Wiking
Ffff
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
angela aa
(angelaangie)
Wiking
Hhv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
serio?? nie chce mi sie wstawac i uczyc??? POLSKIE zaoczne szkoly sa w Polsce, a tutaj dla leniwych sa kursy zawodowe, mnostwo kursow... jezeli tobie, mloda (tak zakladam) osobo, nie chce sie podniesc rano szanownej dupy z lozka i troche sie postarac, zrozumiec, nauczyc to moze od razu kurs pisania CV w nav + kurs na operatora wozkow widlowych i po sprawie.
Przykro czytac takie posty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
elaang napisał: nie cwaniakuj,
Ha cha ...
Nawet nie potrafisz na spokojnie i rzeczowo , podjąć dyskusji .
Tylko chapiesz jęzorem , jak rozwydrzony Nastolatek , któremu sodówka na skroń się rzuciła ...! .
---
Rodzicom też tak odpyskowujesz !? .
---

Zamiast rzucać na Forum Blokerskim Slangiem to weź się uczciwie za naukę Prymusie z PŁATNEGO KURSU ...
---
Ha cha ha ...
---

na kursie rozumiała wszystko , a w szkole Ni w ząb , zarozumiała żabka ...!
---
Ha cha cha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
elaang napisał:
lindemans, bylam 5 miesiecy na platnym kursie norweskiego i tam rozumialam wszytsko, bylam najlepsza z calej grupy, ale w normalnej szkole jest mi jakos trudno, dogaduje sie ale polowy nie rozumie co napisane jest w ksiazkach...

Wiec dlaczego nie zglaszasz w szkole (dyrektor, wychowawca), ze sobie nie radzisz i potrzebujesz nadal pomocy ? Nawet gdybys miala miec jeden rok "w plecy", to nie jest wielki problem. Problemy beda sie nawarstwiac jesli nic nie bedziesz robic i sie podasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok