Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Skype - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Bartek Szulc (3028 niezalogowanych)
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
ww.empikschool.com/lp/ON_1310_DIS_MOJNOR_NOR kilka razy tam dzwoniłam , wysłałam swoje zgłoszenie i echo to chyba lipa nie szkoła a może komuś się udało ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Wiesz co mi sie udalo.Zostawilam namiary i juz nastepnego dnia pani do mnie oddzwonila - bez problemu na norweską kom. Znam szczególy kursu wiec jak cos pytaj co chcesz wiedzieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
Witam rozważąm zapisanie się do empik school online, oczywiście na norweski w necie nie ma za dużo opinii o skuteczności tej szkoły może na MN ktoś uczył się online ? jeśli tak bardzo proszę piszcie pomożecie mi w podjęciu decyzji i może innym osobom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
norge51 napisał:
Witam rozważąm zapisanie się do empik school online, oczywiście na norweski w necie nie ma za dużo opinii o skuteczności tej szkoły może na MN ktoś uczył się online ? jeśli tak bardzo proszę piszcie pomożecie mi w podjęciu decyzji i może innym osobom.
HM mmm ...
Odpowiedziałem na tą reklamę skusiłem się upustem 500zł .
Podałem dane i email ...
---
Prawie na drugi dzień , zadzwoniła z Polski Miła Pani również na Norge Fon .
---
BLA ... bla , bla ... wszystko pięknie gra ...

Opłata , za jeden moduł kuru , dla początkującego z uwzględnieniem upustu , to ponad 2000zł.
---
Dużo to i mało , zależy jak się na to patrzy .
---
Można wybierać godziny i dni tygodnia , kiedy się chce być na lekcji i takie tam .
---
Ja na razie odpuściłem ...
MAM ZA SŁABY LAPTOP I ŁĄCZE ...
---

Niemniej , dla Zdesperowanych i Bogatych ... taka opcja jest dobra .
---
To tyle z Mojej strony ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Gabriel, napisz mi jaki jest sens nauki jezyka norweskiego online?
pytanie kieruje do Ciebie, bo to Ty podales takie dokladne informacje dotyczace tego kursu

przypuszczam, ze ta nauka odbywa sie za pomoca skype tak?
a skoro skype, to pewnie poprzez rozmowe konwersacyjna z innymi osobami... tak wiec kazdy sobie pod nosem moze cos nucic, powtarzanie slow czy tez pisanie nie bedzie dokladne,bo nie widzisz osoby prowadzacej zajecia (uroki konwersacji)...

ja uwazam, ze nie warto podejmowac taka nauke... te pieniadze to lepiej przeznaczyc na kurs norweskiego w szkole... zajecia rowniez do wyboru-dzienne/wieczorowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
amglad napisał:
Gabriel, napisz mi jaki jest sens nauki jezyka norweskiego online?
pytanie kieruje do Ciebie, bo to Ty podales takie dokladne informacje dotyczace tego kursu

przypuszczam, ze ta nauka odbywa sie za pomoca skype tak?
a skoro skype, to pewnie poprzez rozmowe konwersacyjna z innymi osobami... tak wiec kazdy sobie pod nosem moze cos nucic, powtarzanie slow czy tez pisanie nie bedzie dokladne,bo nie widzisz osoby prowadzacej zajecia (uroki konwersacji)...

ja uwazam, ze nie warto podejmowac taka nauke... te pieniadze to lepiej przeznaczyc na kurs norweskiego w szkole... zajecia rowniez do wyboru-dzienne/wieczorowe

No wiesz , Coraz częściej na Świecie , Nauka podstawowa , odbywa się przez Internet Właśnie .
---
A i ta Uczelniana, Również bierze się za bary z Netem !
Przykład :
- Afryka ...
- Australia ...
---
Wszystko zależy od Indywidualnego podejścia do problemu .
---
My w większości , nie jesteśmy przyzwyczajeni do tej Formy Nauki ...CÓŻ ...
---
JESTEŚMY co najmniej DWADZIEŚCIA LAT , ZA SZARYMI MURZYNAMI ... ! .
---
Przykre to jednak prawdziwe .
---
Dla nas to Nowatorskie rozwiązania . a w Australii Dzieci uczą się w taki sposób od dziesiątków lat .
Przed erą Komputera , uczyli się poprzez "ETER" ... Fale RADIOWE ... ! .
---
Tu masz wszystko na ten Temat co Ja sam Uzyskałem ...

u.poczta.o2.pl/a?cmd=view_attachment_as_...p5mbjO2dUP2aAKGcYCAA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
Mnie niestety olali dziś 3 raz wysłałam swoje zgłoszenie do empik school online na czyżby im nie zależało na forsie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
norge51 napisał:
Mnie niestety olali dziś 3 raz wysłałam swoje zgłoszenie do empik school online na czyżby im nie zależało na forsie ?
Jeżeli tak podchodzisz do sprawy ,to szkoda Twojego czasu .
Nauka , to nie pieniądze wydane w takie czy też innej wielkości .
---
Sama zapłata , nie powoduje NAUMIENA się języka !
---
W Necie jest BARDZO DUŻO darmowych stron , gdzie można spokojnie i efektywnie , nauczyć się SAMEMU języka Norge .
Tak Pisowni jak i wymowy ... !
---
TYLKO TO TRZEBA SAMEMU CHCIEĆ , oraz bezwzględnie trzeba MIEĆ bezpośredni Kontakt z Tym Językiem ...
---
INACZEJ lipa na resorach ... z Mojego bezpośredniego Doświadczenia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
że co ! pytanie należy skierować do szkoły , jak dla mnie są mało profesjonalni, a co za darmo uczą gabrielu hehe
Co do chęci to mam i to wielkie , tak też właśnie robię sama się uczę , problem jest taki za mało w otoczeniu norskiego a za dużo polskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Lis
(tomfoxe)
Wiking
Witam.Uczestniczę w kursie norweskiego online organizowanego przez empik.To katastrofa.Nie ma znaczenie jaki sprzęt i internet posiadasz.Wszystkim tnie równo fonie nawet przy wyłączonych kamerach.W tle dźwięki jak z budowy.Głowa pęka.Zapomnij o prawidłowej wymowie.Dla mnie porażka i kupa nerwów.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok