Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agata Dymna Bartek Szulc (3032 niezalogowanych)
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Nauka przed Skype to zescie wymyslili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(monia36)
Wiking
A ja się miałam zapisać do empik, długo myślałam i w ostateczności zrezygnowałam,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Paula Paula
(nulka22)
Wiking
Ja uczestniczylam w tym kursie...
Powiem tak:
Test plasujacy nijak sie ma do poziomu wiedzy uczestnikow. Przydzielanym sie jest do grupy na podstawie tego testu. To ze mozna sobie wybierac godziny i dni to bujda. Niejeden rozwiazal ten test z ksiazka w reku, zostal przydzielony do wyzszej grupy i nawet ptzeczytac prawidlowo prostego znania nie potrafil. To naprawde przeszkadzalo w nauce tym co znalezli sie na wlasciwym poziomie. Lektor powinien byl przesunac kogos takiego do grupy nizszej.

Podczas kursu kilkakrotnie zmienia sie lektor, grupa, dni i godz zajec.... ze wzgledu na ciagle kompletowanie grupy.
Nie jest to nauka przez skype, tylko empik ma swoja platforme do nauki. Ja mam bezprzewodowy internet i roznie to bylo, czasami sie zacinalo wszystko. Ale platforma nawet nawet.

Lektorzy maja spore braki w slowkach,nie wspomne o wymowie. No ale dla poczatkujacych kurs moze byc pomocny.

Cena troche wysoka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Czyli bez rewelacji ku przestrodze innym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok