Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurs norweskiego w Skien/Porsgrunn/Langesund - Norwegia

Czytali temat:
Mateusz S. ADAM RR Agata Dymna Magda Lena Piotr Andrecki krzysztof kowal ela Przetocka (4500 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
Witam wszystkich

Proszę o pomoc. Chciałabym zacząć naukę j. norweskiego, aczkolwiek nie oriętuję się jakie opcje są dostępne oraz jakie koszty za takie kursy. Interesuje mnie w czczególności dzienny kurs, ewentualnie jakieś inne.

Proszę o pomoc i opinie osób, które ukończyły, bądź są w trakcie nauki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
witaj
ja chodziłam do szkoły dziennej w Langesund kurs trwa 300 godzin ale teraz nie pamietam ile mnie to kosztowalo prawde mówiac nie było to wcale drogie wiem że w Porsgrunn jest szkoła popołudniowa ale tam jest o wiele mniej godzin i drożej w Skien na pewno tez cos jest ale tam juz sie nie orientuje wcale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Mogłabyś mi podać jakiś kontakt lub adres, byłabym wdzięczna.
Proszę, napisz jeszcze jak oceniasz ten kurs?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika S
(monitas80)
Wiking
35 96 53 11

Storgata 8, 3970 Langesund
to jest numer tel i adres jesli wiesz gdzie w langesundzie jest kino to to jes dokładnie w tym samym budynku tylko ze na pierwszym pietrze
ja ogolnie jestem zadowolona niktore osoby mowia ze za wolne tempo nauczania bo czały czas sie powtarza ale to tylko ze wzgledu na wszystkich tych azylantow ale jesli bedzie szybko szła ci nauka to zawsze mozna przejsc do grupy na wyzszym poziomie bynajmniej warto i niedrogo wazne ze jest to codziennie a nowy kurs raczej zacznie sie od sierpnia bo teraz to juz koncówka roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Dziękuję i pozdrawiam gorąco:cheer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
z s
(jay)
Nowicjusz
Ja chodzę do tej szkoły, są 3 semestry w ciągu roku, każdy po około 3 miesiące, nowy zaczyna się po wakacjach. Pierwsza grupa to podstawy od drugiej tempo już przyśpiesza. Zajęcia od poniedziałku do piątku od 8.30 do 11.45
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Hej

Interesuje mnie koszt takiego kursu w Langesund. Mieszkam w Skien więc trochę daleko mam, dlatego muszę kalkulować i liczyć się z kosztami dojazdu dodatkowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
z s
(jay)
Nowicjusz
Teraz semestr kosztuje 3000 koron. Plus 400 depozyt za książki. Reszta materiałów w cenie.
A w skien dużo drożej ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
hej, przepraszam,że tak długo zwlekałam z odp.

Nie wiem jeszcze ile kurs kosztuje w Skien, ale w Porsgrunn 1 cz. 6600 + podręczniki, 2 cz. 7500, 3 cz. 8400.Jednym słowem 2 razy drożej niż w Langesund.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok