Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ARENDAL kurs norweskiego - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Monika Hopek agnieszka Agnieszka Adam Kwiatkowski pawsyk11 (4521 niezalogowanych)
5 Postów
JUSTYNA KOWALSKA
(jusi_arendal)
Wiking
Witam,
czy ktos cos wie o kursach norweskiego
w Arendal??
szukam w necie ale nic nie ma.
pomocy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
www.arendal.kommune.no/Innbygger/Tjenest...ing/Norskavdelingen/

Jak klikniesz na "Ta kontakt for mer informasjon" wyskoczy Ci @ z tego co widzę do polki więc na pewno wszystkiego się dowiesz
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
JUSTYNA KOWALSKA
(jusi_arendal)
Wiking
dziekuje

pojechalam tam osobiscie - no i dowiedzialam sie ze sa tylko 2 kursy w roku /trwajace semestr/ jeden w styczniu i jeden w sierpniu dramat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Napisałam do znajomej wiadomość jak tylko mi odpisze dam Ci znać, może ona coś będzie wiedziała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Michał XXX
(michalzkl)
Wiking
jusi_arendal napisał:
dziekuje

pojechalam tam osobiscie - no i dowiedzialam sie ze sa tylko 2 kursy w roku /trwajace semestr/ jeden w styczniu i jeden w sierpniu dramat


też tam dzisiaj bylem sie zapisac, zostały tylko 4 lekcje z kursu Styczen-maj, nastepny kurs zaczyna sie w sierpniu wykladowca powiedzial mi ze powinienem zapisac sie juz na dniach na sierpniowy kurs.

P.S. Musieliśmy sie gdzieś minąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
JUSTYNA KOWALSKA
(jusi_arendal)
Wiking
a moze jest wiecej chetnych osob i zrobimy sobie wlasny kurs jezyka norweskiego w Arendal
w grupie ok 5 os. zaplacimy "profesjonalnego" /albo i nie profesjonalnego/ nauczyciela

jest ktos chetny ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Justyna xyz
(justine_202)
Wiking
hej, ja też dzisiaj bylam zobaczyc te kursy i faktycznie troche lipa ze dopiero w sierpniu ma ruszyc. A wiecie moze z jakich ksiazek oni korzystaja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
justine_202 napisał:
A wiecie moze z jakich ksiazek oni korzystaja?
Z ogólnie dostępnych w księgarniach , do nauki norweskiego dla dorosłych .
Każdy nauczyciel , sam dobiera sobie zestaw z jakiego będzie się starał nauczać języka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
gabriel napisał:
justine_202 napisał:
A wiecie moze z jakich ksiazek oni korzystaja?
Z ogólnie dostępnych w księgarniach , do nauki norweskiego dla dorosłych .
Każdy nauczyciel , sam dobiera sobie zestaw z jakiego będzie się starał nauczać języka .

CO to za odpowiedź baranie, tak to se może każdy napisać kto ma więcej niż dwa zwoje mózgowe, a każdy kto ma ich trochę więcej, wie o tym że trzeba być idiotą żeby pisać coś oczywistego....


Czy to było pytanie do Ciebie turbokretynie???
Czy może do osób które chodziły chodzą na ten kurs......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
JUSTYNA KOWALSKA
(jusi_arendal)
Wiking
a może jest w Arendal ktoś, kto obecnie uczy się przy pomocy "kącika języka norweskiego moja Norwegia" i chce ćwiczyć albo uczyć się razem???

prosze o wiadomości na maila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok