Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

uznanie studiow wyzszych - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Wojciech (1165 niezalogowanych)
2 Posty
Sara Bellum
(sarabellum)
Wiking
hej,
wiecie jak to jest z uznaniem studiow wyzszych w praktyce?
znam to juz z teorii /nokut.no/, ale czy robia problemy w przypadku niektorych uczelni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
sarabellum napisał:
hej,
wiecie jak to jest z uznaniem studiow wyzszych w praktyce?
znam to juz z teorii /nokut.no/, ale czy robia problemy w przypadku niektorych uczelni?

Jeżeli dana uczelnia jest lewa i nie ma aktualnej atestacji Ministerstwa Edukacji , to na pewno zostaniesz o takim fakcie niezwłocznie poinformowana .

Innych możliwości nie widzę .
---
Może jaśniej ... co do zwrotu ..." niektórych uczelni? " ...
---
Nie łapię
---
Zresztą
Och i ach ... za 26-godzin

Nowy Rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
sarabellum napisał:
hej,
wiecie jak to jest z uznaniem studiow wyzszych w praktyce?
znam to juz z teorii /nokut.no/, ale czy robia problemy w przypadku niektorych uczelni?


Zależy od uczelni, z reguły czeka się około 6 miesięcy. Ukończywszy AGH, PW, PK, AGH, UJ, UW UAM oraz uczelnie medyczne raczej nie ma problemu, gorzej z uczelniami typu: "Wyższa Szkoła Jagiełły", WSZ etc. tedy czeka się dłużej. Drugim ważnym czynnikiem jest kto potwierdza kopie oryginalnych dokumentów... Czasem NOKUT prosi o dosłanie kopii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sara Bellum
(sarabellum)
Wiking
skonczylam licencjat i zastanawiam sie nad wyborem studiow II stopnia w Warszawie, metodą e-learning - Polish Open University, stąd moje pytanie. zastanawia mnie to, czy problemem będzie uznanie studiów tego rodzaju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
mi licencjat uznali bez problemów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
sarabellum napisał:
skonczylam licencjat i zastanawiam sie nad wyborem studiow II stopnia w Warszawie, metodą e-learning - Polish Open University, stąd moje pytanie. zastanawia mnie to, czy problemem będzie uznanie studiów tego rodzaju.

Licencjat bez problemów uznają, a co tej uczelnie Polish Open University, szczerze nie mam zielonego pojęcia. Pierwszy raz o tej uczelni słyszę. Nie wiem jak wygląda cała procedura nostryfikacji w przypadku nauki przez internet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
sarabellum napisał:
skonczylam licencjat i zastanawiam sie nad wyborem studiow II stopnia w Warszawie, metodą e-learning - Polish Open University, stąd moje pytanie. zastanawia mnie to, czy problemem będzie uznanie studiów tego rodzaju.
Nie ma Obawy o uznanie o ile to właśnie Ta a nie Inna Uczelnia .
---
Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University (ang. Polish Open University, POU) - istniejąca od 1991 r. wyższa uczelnia niepubliczna z siedzibą w Warszawie, posiadająca swoje oddziały w Krakowie i Wrocławiu.
Uczelnia prowadzi studia zarówno w trybie dziennym jak i wieczorowym, a także w trybie zaocznym z użyciem technik e-learningu. Uczelnia specjalizuje się w kierunkach związanych z zarządzaniem, marketingiem i biznesem.
Twórcami POU byli: prof. dr hab. Jerzy Kalisiak i dr Zuzanna Kalisiak.
... POU działa na podstawie Zezwolenia Ministra Edukacji Narodowej nr DNS-3-TBM-14/92 i jest wpisana do rejestru MEN pod numerem 3.
...W ciągu 17 lat działalności POU wręczyła dyplomy ponad 7500 absolwentom, w tym ponad 1400 absolwentom MBA.

---
INFO ... za Wiki...
Powodzenia w walce z Nokut-tem .
Och i ach ... a do Nowego Roku ...
JUŻ TYLKO
24 godziny i 40 minut
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok