Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(12323 niezalogowanych)
64 Posty

(Bochenek)
Początkujący
alexkawa napisał:
patim napisał:
nie tylko blizniaki ale caly uklad z Magdalenki obsadza swoje dzieci lub dzieci znajomych na stolkach
wystarczy popatrzec na pracownikow TVP

za komuny notable kradli lyzeczka a teraz koparkami


no ale przeciez wiadome kregi, w latach 2005/2007 mialy odnowic "oblicze tej ziemi"D



Dzisiaj mają 45% poparcia w sondażach mediów dla prymitywnych lewaków, więc w rzeczywistości więcej.
95% Polaków to katolicy, jesteś więc na marginesie społecznym, żeby nie napisać na śmietniku historii.
Tylko się nie załamuj, są gorsze nieszczęścia i klęski niż twoje życie.
Podniesiesz się - jeśli będziesz chciał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
patim napisał:
jak na razie jest gozej niz za Gierka
gierestrojka.pl/artykuly/6/


A......Ty gówno wiesz.
Nie wypowiadaj swoich mizernych opinii
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
spadaj gimbusie do szkoly lekcje odrabiac jak nie potrafisz czytac wykresow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kamil Górecki
(KamilGex)
Wiking
Witajcie.

Na początek chciałbym pochwalić wszystkich rodaków którym się wiedzie tam hen za Bałtykiem i podziękować tym co są życzliwi i chętni by pomóc innym. Sam jestem jeszcze w Polsce ale fakt faktem jest jak tu już ktoś wspomniał, coraz bardziej zawodzimy się na swojej ojczyźnie. Ja jedno zawaliłem że nie pojechałem z Polski zaraz po 2004 roku. Cały ten czas starałem się rozwinąć tu w Kraju i niestety więcej straciłem nie tylko kasy ale i energii. Chciałbym wrócić do społeczeństwa dlatego poważnie myślę by pojawić się tam gdzie wy. Na całe szczęście ciągle wiążę z Polską nadzieję mam plan który chcę osiągnąć potrzebuję tylko zarobić odpowiednie pieniądze. Czy jest sens bym pojechał teraz do Norwegii czy jest jeszcze nadzieja??? Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.

Pozdrawiam raz jeszcze i jeśli ktoś ma jakieś możliwości by mi pomóc podjąć pracę w Norwegii to proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
KamilGex napisał:
Witajcie.

Na początek chciałbym pochwalić wszystkich rodaków którym się wiedzie tam hen za Bałtykiem i podziękować tym co są życzliwi i chętni by pomóc innym. Sam jestem jeszcze w Polsce ale fakt faktem jest jak tu już ktoś wspomniał, coraz bardziej zawodzimy się na swojej ojczyźnie. Ja jedno zawaliłem że nie pojechałem z Polski zaraz po 2004 roku. Cały ten czas starałem się rozwinąć tu w Kraju i niestety więcej straciłem nie tylko kasy ale i energii. Chciałbym wrócić do społeczeństwa dlatego poważnie myślę by pojawić się tam gdzie wy. Na całe szczęście ciągle wiążę z Polską nadzieję mam plan który chcę osiągnąć potrzebuję tylko zarobić odpowiednie pieniądze. Czy jest sens bym pojechał teraz do Norwegii czy jest jeszcze nadzieja??? Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.

Pozdrawiam raz jeszcze i jeśli ktoś ma jakieś możliwości by mi pomóc podjąć pracę w Norwegii to proszę o kontakt.

A chcesz zbierać jabłka czy masz inny pomysl na prace?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
karlossobobon zaprasza na truskawki wiosną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
KamilGex napisał:

Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.


Musze cie pocieszyc, ze nie tylko w Polsce. Tu, na forum jest niejaki imperator, ktory sobie zalozyl, ze jak jeszcze 40 lat w Norwegii popracuje i zaoszczedzi (wikt i opierunek u mamuski, wiec ma duze mozliwosci oszczedzania), to da rade zrealizowac swoje marzenia.
Przemysl, czy masz tyle czasu i samozaparcia, albo...... zmien marzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
PJo napisał:
KamilGex napisał:
Witajcie.

Na początek chciałbym pochwalić wszystkich rodaków którym się wiedzie tam hen za Bałtykiem i podziękować tym co są życzliwi i chętni by pomóc innym. Sam jestem jeszcze w Polsce ale fakt faktem jest jak tu już ktoś wspomniał, coraz bardziej zawodzimy się na swojej ojczyźnie. Ja jedno zawaliłem że nie pojechałem z Polski zaraz po 2004 roku. Cały ten czas starałem się rozwinąć tu w Kraju i niestety więcej straciłem nie tylko kasy ale i energii. Chciałbym wrócić do społeczeństwa dlatego poważnie myślę by pojawić się tam gdzie wy. Na całe szczęście ciągle wiążę z Polską nadzieję mam plan który chcę osiągnąć potrzebuję tylko zarobić odpowiednie pieniądze. Czy jest sens bym pojechał teraz do Norwegii czy jest jeszcze nadzieja??? Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.

Pozdrawiam raz jeszcze i jeśli ktoś ma jakieś możliwości by mi pomóc podjąć pracę w Norwegii to proszę o kontakt.

A chcesz zbierać jabłka czy masz inny pomysl na prace?

bedzie kul z toba beton pajacu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kamil Górecki
(KamilGex)
Wiking
PJo napisał:
KamilGex napisał:
Witajcie.

Na początek chciałbym pochwalić wszystkich rodaków którym się wiedzie tam hen za Bałtykiem i podziękować tym co są życzliwi i chętni by pomóc innym. Sam jestem jeszcze w Polsce ale fakt faktem jest jak tu już ktoś wspomniał, coraz bardziej zawodzimy się na swojej ojczyźnie. Ja jedno zawaliłem że nie pojechałem z Polski zaraz po 2004 roku. Cały ten czas starałem się rozwinąć tu w Kraju i niestety więcej straciłem nie tylko kasy ale i energii. Chciałbym wrócić do społeczeństwa dlatego poważnie myślę by pojawić się tam gdzie wy. Na całe szczęście ciągle wiążę z Polską nadzieję mam plan który chcę osiągnąć potrzebuję tylko zarobić odpowiednie pieniądze. Czy jest sens bym pojechał teraz do Norwegii czy jest jeszcze nadzieja??? Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.

Pozdrawiam raz jeszcze i jeśli ktoś ma jakieś możliwości by mi pomóc podjąć pracę w Norwegii to proszę o kontakt.

A chcesz zbierać jabłka czy masz inny pomysl na prace?


Nie nie chcę zbierać jabłek wystarczy mi ciężarówka i mogę wozić towary mam pełne uprawnienia. Kategoria C+E od 2004 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kamil Górecki
(KamilGex)
Wiking
Makaryna napisał:
KamilGex napisał:

Bo w Polsce to nie mam nadzieji na to by zarobić na swoje marzenia i realizację celów.


Musze cie pocieszyc, ze nie tylko w Polsce. Tu, na forum jest niejaki imperator, ktory sobie zalozyl, ze jak jeszcze 40 lat w Norwegii popracuje i zaoszczedzi...
Przemysl, czy masz tyle czasu i samozaparcia, albo...... zmien marzenia


No tak ale pewnie ma sporo nałogów i zachcianek typu alkohol papierosy i inne używki a to z oszczędzaniem na marzenia niewiele ma wspólnego. Nistety problem jest też z tym że na każdym kroku każda instytucja chce nas po prostu okraść bo ja już tak widzę ten świat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok