Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Proszę o pomoc. - Norwegia

Czytali temat:
(958 niezalogowanych)
2 Posty

(marcin88)
Wiking
Witam. Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą zawodowym posiadającym prawo jazdy kategorii C + E, B, A. Poszukuję pracy w Trondheim, albo okolice. Proszę o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
marcin88 napisał:
Witam. Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą zawodowym posiadającym prawo jazdy kategorii C + E, B, A. Poszukuję pracy w Trondheim, albo okolice. Proszę o pomoc.

Zaraz Cie zjedza Najpierw oberwiesz za brak norweskiego, potem brak kat. T nastepnie ze w ogole smiesz chciec tu szukac pracy. A na koncu, ze to niemozliwe! Podobno norweski jest najwazniejszy wiec bez niego nie mozna sie nawet wysr..
Szukaj na wlasna reke, nie od dzis wiadomo, ze jezeli cos jest niemozliwe to wystarczy powiedziec to osobie, ktora o tym nie wie.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(marcin88)
Wiking
Ja wiem, że bez języka jest to nie możliwe. Ale zapytać się nie zaszkodzi. Może ktoś słyszał o jakiś firmach które wysyłają na kursy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
marcin88 napisał:
Ja wiem, że bez języka jest to nie możliwe. Ale zapytać się nie zaszkodzi. Może ktoś słyszał o jakiś firmach które wysyłają na kursy.

To ja Cie napoczne. Jak chcesz byc kierowca jezeli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem po polsku.
( A moze kierowca nie musi? )Gdzie napisalem, ze norweski jest najwazniejszy?
Obejrzyj "daleko od szosy" co mozna zdzialac z odpowiednia motywacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
marcin88 napisał:
Ja wiem, że bez języka jest to nie możliwe. Ale zapytać się nie zaszkodzi. Może ktoś słyszał o jakiś firmach które wysyłają na kursy.

No i ja durzuce tez swoj kamyczek....

Jesli mówisz dobrze, nawet lepiej niz dobrze po ang. i bedziesz miał do chuja farta, to jest szansa,ze cos znajdziesz, ale jesli nie znasz nawet ang. to pozamiatane!

Co do kursu, to zapomnij i jesli masz ciut pod sufitem to sam sobie cos agarnij, albo ET go home

aaaaaaaaaaaaaaa zamiast daleko od szosy, obejrzyj daleko od noszy, bo od szosy moze okazac sie za ...trudne!

W czasie suszy szosa sucha : ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Grubas napisał:To ja Cie napoczne. Jak chcesz byc kierowca jezeli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem po polsku.
( A moze kierowca nie musi? )Gdzie napisalem, ze norweski jest najwazniejszy?
Obejrzyj "daleko od szosy" co mozna zdzialac z odpowiednia motywacja

I cóżeś to zrobiłeś najgorszego ...
Tak wystresowałeś Gostka , iże tenże , skasował Swoje Konto ...! .
---
Może to i dobra Eliminacja słabego materiału na Normalnego Emigranta .!? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok