Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
anna js Tomek T Krzysztof Szymaniak deb M Artur Bajnog klaudia T Marcin C Wojtek 91 Edyta ;) (5070 niezalogowanych)
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
pytanie za 100 punktow: na jakiej ulicy w Ganddal jest sklep meblowy z meblami z drobnymi skazami, szukam szukam i nic, wiem ze jest, jak ktos wie niech sie podzieli informacjami dziekowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Irena P
(Irena P)
Wiking
tak ja mieszkam na ganddalu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam wa
(wloszek23)
Wiking
chyba chodzi Tobie o ten magazyn z meblami. Nie wiem jaka ulica ale wiem ze sie skreca w ta ulice gdzie jest salon Volkswagena i G.Stangeland. No a dalej juz prosto do konca i tam jest gdzies magazyn.Nie bylam osobiscie ale widzialam na faceboku duzo ladnych rzeczy maja i jak nowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
karolinaadam jak mozesz to pusc mi linka do facebooka tego sklepu
thx
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Monika S
(monimoni27)
Wiking
Mieszkam od niedawna w ganddal, z chęcią poznam kogoś kto też isedzi tak jak ja w domku z dzieckiem, albo kogokolwiek kto ma ochotę na znajomość, jakaś kawka herbatka itd) dajcie znać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Angelika :)
(angelika83)
Wiking
dokładnie z Ganddal nie ma daleko do kvadratu, wiec bywam tam co jakiś czas ale ileż można w kołko to samo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam wa
(wloszek23)
Wiking
Witam i jak znalazlas ten magazyn?Sluchaj ja nie mam linka do tej strony bo mi to jakis czas temu znajoma pokazywala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
jeszcze nie
caly czas sie wybieramy ale co sobote na Kvadracie ladujemy
ale pewnej soboty napewno sie uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
fabrikkveien ale numeru nie pamietam. . jedziesz droga na kverneland i po prawej stronie masz salon vw nastepnie skrecasz w prawo (kolo salony vw) i jedziesz prosto. potem drugi skret w lewo( jest tam pare firm) ta o ktora Ci chodzi to taki szyld "in ter..." zapomnialem ost wyrazu. jutro dopisze co i jak. jak bardzo zalezy to pisz na priv a pokaze osobiscie .
PS. mieszkam tez na ganndal tzn 1km obok hihihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
INTERSTIL tak sie nazywa ten sklep. jak cos to pisac na priva, forum to pomoge znalesc. mozna tez zadzwonic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok