Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy i mieszkania Rogaland - Norwegia

Czytali temat:
(1150 niezalogowanych)
2 Posty

(mika1358)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
tu na forum nikt ci nie da pracy i każdy ma w dupie , ze twoj angielskli jest komunikatywny - czyli tak naprawde zaden i ze jestess pracowita osoba - to kazdy o sobie naopisze ,nie wymienilas zadnej swojej mocnej strony w czym masz doswiadczene itp i to jest klucz , doswuiadczenie z Polski wykorzystaj tutaj i licz sie z tym ze na 100 zaniesionych cv 99 trafi do kosza bo takich cv jak twoje lezą tyciąsiace... to była dobra wiadomość

teraz zła ... znależć mieszkanie ( nie zagryzbiałą norę ) jest trudniej niż pracę


Powodzenia - masz tu faceta który pracuje - neich ci pomaga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Tylko tyle?!
Nie badz taka skromna!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(mika1358)
Wiking
Akurat narzeczony mi pomaga! i wielu innych rodaków którzy nie są złośliwi zgryźliwi i zazdrośni - "no tak przyjechała tu i może jeszcze jej pomogę, żeby miała lepiej albo więcej niż ja..." Na szczęście, oprócz takich ludzi zapatrzonych w siebie i szukających kogoś aby mu tylko "dowalić ", spotkałam też wielu życzliwych, którzy pomogą bezinteresownie!!! A dobro wraca!...Pamiętajcie, że los może się odwrócić i wy też będziecie kiedyś potrzebować pomocy...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Dominika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Artur S
(FiK)
Wiking
Niestety musisz się przyzwyczaić do takich odpowiedzi :/

Ale nie martw się, jak sama napisałaś - zawsze się znajdzie ktoś miły i pomocny, bądź dobrej myśli

Powodzonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
M. M.
(M12tri)
Nowicjusz
mika1358 napisał:
Akurat narzeczony mi pomaga! i wielu innych rodaków którzy nie są złośliwi zgryźliwi

Heh, Dominika to nie tak. Być może niektórzy są zgryźliwi/złośliwi, ale nie wrzucajmy wszystkim do jednego wora oraz spróbuj się ich zrozumieć.
Parę lat temu przyjazd do Norwegii z j. ang. komunikatywnym wystarczył. Teraz takich kandydatów jak Ty (pracowici, sumienni, wykształceni i żądni norweskiej korony) jest mnóstwo.
Norwegia jest już przesycona, a jak sama widzisz, o "tym raju" coraz głośniej i będzie coraz gorzej. Pozdrawiam i powodzenia. Szukaj roboty w tym co najlepiej umiesz robić (ale w praktyce, a nie tylko w teorii).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Andrzej Cybulski
(smoczek)
Nowicjusz
Ja mam do zaoferowania mieszkanie w sandnes jesli Ci to odpowiada to priv 10tysiecy miesiecznie plus prad
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Ale mój post w żaden sposób nie był złośliwy , napisałem ci tylko jak jest.
najważniejsze jest to , że dużo zależy od Ciebie , gdy będziesz uparta , będziesz szukałą pracy wytrwale , to w końcu ją znajdziesz, a gdy będziesz liczyła na innych i cud z nieba , to beędzie ciężko.

I pamiętak Karma is a bitch , najwięcej w dupę dostaja osoby dobre i to dobro zazwyczaj do nich nie wraca i przez to później stają się złe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
agnieszka latarska
(Agula511)
Wiking
ja szukam osoby do opieki nad 2 letnia coreczka.96850711 Agnieszka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok