Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

poszukuje pomocy do 2 malych dzieci - Norwegia

2 Posty
monstar1
(monstar1)
Wiking
poszukuje pani do pomocy przy 2 malych chlopcach 2 i 4 lata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jola jola
(Yolanta64)
Wiking
Witam.czy moge wiedziec gdzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Jolanta A)
Wiking
Witam - Chciałabym się dowiedzieć czy nadal potrzebuje pani pomocy przy opiece nad dziećmi ??? I w jakiej miejscowości ? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krystian Norway
(Krystiannorway)
Wiking
Witam, mieszkam w Norwegii ponad rok czasu dokladnie w Oslo. Moja dziewczyna mieszka w polsce czy jest mozliwosc zamieszkania w tej pomocy przy dziecmi ? 4 lata doswiadczenia z dziecmi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
dorota11
(dorota11)
Wiking
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
dorota11
(dorota11)
Wiking
witam mieszkam w oslo mam na imie dorota jestem zainteresowana oferta pracy mam doswiadczenie z dziecmi opiekowalam sie 2 I 11 lat dzieci jestem cierpliwa wyrozumiala a opiekowac sie takim dziecmi to sama przyjemnosc pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Kamila21
(Kamila21)
Wiking
Witam, jestem zainteresowana pomoca. Zawsze mialam dobry kontakt z dziecmi. W Polsce zajomwalam sie dzieciaczkami a tu zajmowalam sie bratankiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agnieszka2224 Figurska
(Agnieszka2224)
Wiking
Witam chętnie pomogę , mieszkam pod Oslo w okolicy Kolboten jestem z wyksztalcenia opiekunką dziecięcą, jestem dyspozycyjna ,punktualna i obowiazkowa. Pozdrawiam Agnieszka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok