Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje ksiegowej - Norwegia

Czytali temat:
Olav Olav Agata Dymna Joanna Kuchnicka Marta K. Kasia K Kasia Binkowska Piotr Korzinski Anna Smoleniec Kris Oscar Dariusz Kowal KD1974 JA (4602 niezalogowanych)
3 Posty
Kris Oscar
(KrisOscar)
Wiking
Witam, chciałbym podjać współprace z ksiegową mieszkającą na terenie vestfold. Zamierzam otworzyć firmę w Norwegii i znając życie nie obedzie się bez papierkowej roboty. Ogólnie mam 1000 pomysłów na minute więc przydałaby mi sie osoba, do której mógłbym zwrócic sie w ojczystej mowie, a jednak mógłbym otrzymać rzeczowe informację na temat norweskiego prawa. Zainteresowanych/zainteresowane proszę o kontakt PM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
KrisOscar napisał:
Witam, chciałbym podjać współprace z ksiegową mieszkającą na terenie vestfold. Zamierzam otworzyć firmę w Norwegii i znając życie nie obedzie się bez papierkowej roboty. Ogólnie mam 1000 pomysłów na minute więc przydałaby mi sie osoba, do której mógłbym zwrócic sie w ojczystej mowie, a jednak mógłbym otrzymać rzeczowe informację na temat norweskiego prawa. Zainteresowanych/zainteresowane proszę o kontakt PM.

Polecam www.mojanorwegia.pl/firma-w-norwegii/norweska-ksiegowosc.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok