Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie na ryby w Tonsberg i okolice - Norwegia

Czytali temat:
Marcin P KASIA KRZYK Iza Panek Daniel Karaś Łukasz Urbańczyk (2950 niezalogowanych)
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
czy ktoś się orientuje czy w okolicy tonsberg mozna gdzies sie wybrac na ryby z brzegu powędkować. jesli ktoś się zna na tym, tzn jaki ryby można tutaj złowić z brzegu i jaką metodą to prosiłby o pw o mała porade. bo z łowieniem mam doswiadczenie za gówaniarza na jeziorkach wiec raczej zielony jestem, a chciałbym złowić pare rybek poprubować. dorsza to chyba nie da rady z brzegu tu wyhaczyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Mateo85 napisał:
dorsza to chyba nie da rady z brzegu tu wyhaczyc?

jasne ze da radę tylko ze małego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
a na co to łowią z brzegu? tzn na jakąś blaszke, na krewetki czy jak? mały tzn 1kg czy mniejszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Mateo85 napisał:
czy ktoś się orientuje czy w okolicy tonsberg mozna gdzies sie wybrac na ryby z brzegu powędkować. jesli ktoś się zna na tym, tzn jaki ryby można tutaj złowić z brzegu i jaką metodą to prosiłby o pw o mała porade. bo z łowieniem mam doswiadczenie za gówaniarza na jeziorkach wiec raczej zielony jestem, a chciałbym złowić pare rybek poprubować. dorsza to chyba nie da rady z brzegu tu wyhaczyc?
Na molo, Ringshaug stranda, czesto ktos stoi i łowi. Wiec mysle, ze to jest dobre miejsce do łowienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok