Witam chce kupic dom w Skarbøvik kolo fabryki rybnej i mam pytanie czy smierdzi tam rybami latem, poniewaz teraz nic nie czuc. Prosze o porade kogos kto tam mieszka. Z gory dziki
12 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Praca OD ZARAZ - DEKARZE i POMOCNICY - pilnie poszukiwani na dwa projekty w KVANNDAL i w HARSTAD (oraz całej Norwegii).