Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pytanie - Norwegia

Czytali temat:
wiolka ka Ala Z Paweł Pablo Fijał (973 niezalogowanych)
4 Posty
Marzena Kobielus
(Marze5792)
Wiking
Sluchajcie mam taki problem.W Alesund jest ktos komu trzeba albo walnac w ryj albo pomoc,mianowicie.Jest firma budowlana(jak jest?!)i co miesiac zjezdzaja tam nowy Polak,bo jak mowi wlasciciel na kwiecien trzeba 15 osob.Nie wiem,wole nie wymieniac imienia i nazwiska tego Pana bo nie chce narazic aani siebie ani tej osoby ktora potrzebuje pomocy na krzywde.Facet sciaga ludzi nie wyplacajac im,pije jest ponoc zaczepny.Jak to ktos nazwal...zyja w spartanskich warunkach.Jak myslicie co najlepiej wykonac ,zeby nie zaszkodzic a tymczasem ostrzec innych przed kretynm????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
a słyszałaś o arbeidtilsynet.no ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marzena Kobielus
(Marze5792)
Wiking
ni coto takiiego???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marzena Kobielus
(Marze5792)
Wiking
teraz troche w sumie o tym poczytalam.;/ Nie wiem co bedzie lepsze dla kogo;/ Tylko ze zatrudniajacy nie daje umowy pracownikom..sa tam nie legalnie;(a trza za cos do Polski wrocic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Norweska inspekcja pracy. Do niej zglasza sie wszelkie nieprawidlowosci. Wrzuc w wyszukiwarke forumowa haslo "arbeidstilsynet" i czytaj....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Marze5792 napisał:
teraz troche w sumie o tym poczytalam.;/ Nie wiem co bedzie lepsze dla kogo;/ Tylko ze zatrudniajacy nie daje umowy pracownikom..sa tam nie legalnie;(a trza za cos do Polski wrocictym bardziej jak najszybciej ratować kołtunów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok