Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

35 Postów

(_sebo_)
Nowicjusz
Póki co mieszkam w lier. Do drammen na treningi - CF Drammen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Dziękuje , Już zdecydowałem zapisze się na Fresh i podobno też otwarli kolo e18 nad Media Marketem czy Expertem w Drammen pierwsze wejście 600Nok tak? a później po 200 za każdy miesiąc. ( to umowa i tak na 3 miesiące? ) Jestem legalnie w Norwegii mam nr personalny pozwolenie na pobyt z Policji itd myślę ze nie będą wymagać Paszportu bo niestety nie mam .

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Zapomniałem zapytać co do Parkingu w Fresh w Drammen jest może i czy bezpłatny? Mam firmowe auto i dosyć długie dostawcze nie będzie problemu z zaparkowaniem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(_sebo_)
Nowicjusz
raczej bezpłatny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Katrzyy napisał:
Zapomniałem zapytać co do Parkingu w Fresh w Drammen jest może i czy bezpłatny? Mam firmowe auto i dosyć długie dostawcze nie będzie problemu z zaparkowaniem ?
a to Politi już przestało łapać tych co auta na zielonych tablicach do celów prywatnych wykorzystują
coś się zmieniło?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Janusz Was
(paprykarz)
Wiking
Jak zaczynasz przygode z zelastwem to moze i fresh obleci, problem w tym, ze najciezsze sztangielki maja 24kg lub 28kg( nie pamietam)i nie zamierzaja kupic wiekszych.
To samo na basenie. Podobno ciezsze sa niebezpieczne. Sprzet slaby i zorientowany na tanie maszyny. Tanio nie znaczy dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Janusz Was
(paprykarz)
Wiking
jasta102 napisał:
Katrzyy napisał:
Zapomniałem zapytać co do Parkingu w Fresh w Drammen jest może i czy bezpłatny? Mam firmowe auto i dosyć długie dostawcze nie będzie problemu z zaparkowaniem ?
a to Politi już przestało łapać tych co auta na zielonych tablicach do celów prywatnych wykorzystują
coś się zmieniło?


Onego nie informowali, ze trza zaplacic jeno urzedowym? Obliczyc se i polaki bezpieczne bedom.

www.smartepenger.no/kalkulatorer/908-firmabilskattkalkulator
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a Sam to nie wie, że jeszcze się żaden Polak w Królestwie nie zgłosił, aby dopłacić podatku za używanie bila na zielonych tablicach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Hmm to trochę mało ale zawsze można gryf wykorzystać ćwiczyłem w PL prawie 3 lata i chce zacząć od nowa a co do prywatnych dojazdów tankuje sobie samochód ponieważ prywatnego tutaj nie mam więc pracodawca nie ma nic przeciwko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Janusz Was
(paprykarz)
Wiking
jasta102 napisał:
a Sam to nie wie, że jeszcze się żaden Polak w Królestwie nie zgłosił, aby dopłacić podatku za używanie bila na zielonych tablicach?

A to nie wie, ze same zielone blachy to malo by uznac, ze polak uzywa prywatnie? A jak ma chlop ciezarowke, to roznie mogo uznac. Niech wpierw poczyta nim sie rozsierdzi.

www.visma.no/blogg/handverkerbiler-firmabilen-vsw/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok