Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Klaudia Przemus Wiktoria Mamak (3152 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
pszczesniak88 napisał:
Witam,

Nie wiem czy dobrze trafilem z dzialem, ale jakby cos to przepraszam.

Szukam pracy na terenie Norwegii. Aktualnie mieszkam i pracuje w PL.
Mam na imie Piotr. Jestem mlody (1988r), ambitny i rzetelny w tym co robie. Posiadam udokumentowane doswiadczenie w przemysle produkcyjnym. (lacznie ponad 5 lat doswiadczenia). Glownie obrobka metali, praca jako monter, praca na prasach i automatach.

Posiadam wyksztalcenie wyzsze na kierunku zarzadzanie. Licencjat.
Potrafie porozumiec sie w jezyku angielskim. Jestem w trakcie przygotowan do zrobienia certyfikatu TOEIC. Szybko sie ucze nowych jezykow.

Dodatkowe umiejetnosci :
- uprawnienia operatora wozkow widlowych
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra umiejetnosc obslugi komputera w tym pakietow biurowych microsoft office

Gdyby ktos byl zainteresowany moja osoba, prosze o kontakt mailowy
pszczesniak88@gmail.com

Pozdrawiam

SKoro masz 5 lat doswiadczenia to bedac jeszcze w PL
Zainwestuj ze 300pln w dyplom czeladniczy!!! bedziesz wtedy rzemieslnikiem z doswiadczerniem i prace znajdziesz duuuuuuzo latwiej.... tyle mojego w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
maciejko, nikt Ci czytac nie karze, a tym bardziej odpisywac.

Po co piszemy? Bo np wysylalismy juz cv w rozne miejsca, a niektorzy uzytkownicy forum pomagaja chociazby piszac gdzie jeszcze mozna podeslac swoje cv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mateusz xxxxxx
(m_ate_usz_1987)
Wiking
Panie Kowalski nie chcesz pan to nie czytaj a jak czytasz to zostaw zbedne komentarze dla siebie nie wiem czy siedzisz pan w norwegi czy nie i czy uderzyla juz panu woda sodowa do glowy od kasy i uwazasz swoich rodakow pracujacych jeszcze w kraju za byle kogo bo ja pracuje w norwegi mam frut to jestem kims i co wy polaczki chcecie ale pewnie pracujac pan w polsce i chcac wyjechac za granice nie lepiej sie zachowywal i "trul dupe " innym tak jak my to robimy, no chyba ze mial wylozone wszystko na tacy bo rodzinka wkrecila . nie ktorzy nie maja tak dobrze i wlasnymi silami probuja cos zdzialac .na tym forum sa rozni ludzie ,ktorzy pracuja w firmach jak i maja swoje dzialanosci . ja o prace nie prosze prosze tylko o namiary , jakis kontakty linki zeby wiedziec gdzie udezyc zeby nie wpas z jakies agencji w bagno. Mi jedna Pani juz pomogla wysylajac przydatne linki ktorych nigdy nie znalazlem . i takiej osobie dziekuje a Pana pozostawiam bez komentarza. Wszystko w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
pszczesniak88 napisał:
Witam,

Nie wiem czy dobrze trafilem z dzialem, ale jakby cos to przepraszam.

Szukam pracy na terenie Norwegii. Aktualnie mieszkam i pracuje w PL.
Mam na imie Piotr. Jestem mlody (1988r), ambitny i rzetelny w tym co robie. Posiadam udokumentowane doswiadczenie w przemysle produkcyjnym. (lacznie ponad 5 lat doswiadczenia). Glownie obrobka metali, praca jako monter, praca na prasach i automatach.

Posiadam wyksztalcenie wyzsze na kierunku zarzadzanie
. Licencjat.
Potrafie porozumiec sie w jezyku angielskim. Jestem w trakcie przygotowan do zrobienia certyfikatu TOEIC. Szybko sie ucze nowych jezykow.

Dodatkowe umiejetnosci :
- uprawnienia operatora wozkow widlowych
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra umiejetnosc obslugi komputera w tym pakietow biurowych microsoft office

Gdyby ktos byl zainteresowany moja osoba, prosze o kontakt mailowy
pszczesniak88@gmail.com

Pozdrawiam


masz problemy z powodu wykształcenia kierunkowego ...zarządzać trzeba wiedzieć kim .czyli w swoim młodym życiu nie nabyłeś doświadczenia nigdzie i co najważniejsze zawodu .
mam syna znacznie młodszego od ciebie a bardziej rozgarniętego który po gimnazjum wie co robić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
Andre ved mark napisał:
pszczesniak88 napisał:
Witam,

Nie wiem czy dobrze trafilem z dzialem, ale jakby cos to przepraszam.

Szukam pracy na terenie Norwegii. Aktualnie mieszkam i pracuje w PL.
Mam na imie Piotr. Jestem mlody (1988r), ambitny i rzetelny w tym co robie. Posiadam udokumentowane doswiadczenie w przemysle produkcyjnym. (lacznie ponad 5 lat doswiadczenia). Glownie obrobka metali, praca jako monter, praca na prasach i automatach.

Posiadam wyksztalcenie wyzsze na kierunku zarzadzanie
. Licencjat.
Potrafie porozumiec sie w jezyku angielskim. Jestem w trakcie przygotowan do zrobienia certyfikatu TOEIC. Szybko sie ucze nowych jezykow.

Dodatkowe umiejetnosci :
- uprawnienia operatora wozkow widlowych
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra umiejetnosc obslugi komputera w tym pakietow biurowych microsoft office

Gdyby ktos byl zainteresowany moja osoba, prosze o kontakt mailowy
pszczesniak88@gmail.com

Pozdrawiam


masz problemy z powodu wykształcenia kierunkowego ...zarządzać trzeba wiedzieć kim
pracowałem tu potem tu i jeszcze tu .....czyli w swoim młodym życiu nie nabyłeś doświadczenia nigdzie i co najważniejsze zawodu .
mam syna znacznie młodszego od ciebie a bardziej rozgarniętego który po gimnazjum wie co robić


Studia robilem zaocznie gdyz pracowalem. Niestety nie moglem znalezc pracy w swoim zawodzie, a z racji na rynek pracy w Polsce nie wybrzydzalem. Ciesze sie ze masz syna ktory wie co chce robic i zycze mu zeby udalo mu sie robic to na co ma ochote. Niestety nie zawsze jest tak ze dostajemy to czego chcemy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dlaczego nie miałeś w sobie więcej samozaparcia, aby ukończyć bardziej prestiżowy kierunek
zarządzanie i marketing
a nie tylko samo zarządzanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
Moj blad.

Ukonczylem Zarzadzanie o specjalnosci Zarzadzanie administracja publiczna, ale zdaje sobie sprawe, ze bez znajomosci jezyka norweskiego nie znajde pracy w Norwegii na takim stanowisku.

Myslalem, zeby zaczepic sie na poczatku w jakims zakladzie produkcyjnym, nauczyc sie biegle jezyka i wtedy probowac czegos wiecej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
pszczesniak88 napisał:
Moj blad.

Ukonczylem Zarzadzanie o specjalnosci Zarzadzanie administracja publiczna, ale zdaje sobie sprawe, ze bez znajomosci jezyka norweskiego nie znajde pracy w Norwegii na takim stanowisku.

Myslalem, zeby zaczepic sie na poczatku w jakims zakladzie produkcyjnym, nauczyc sie biegle jezyka i wtedy probowac czegos wiecej.


tak to każdy chce a nie każdy może ....bez zawodu i języka jest tu wielu i bez studiów . masz strony z ogłoszeniami to pisz .radzę tylko nie dodawać w cv wykształcenia wyższego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok