Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Klaudia Przemus Wiktoria Mamak (3164 niezalogowanych)
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
Witam,

Nie wiem czy dobrze trafilem z dzialem, ale jakby cos to przepraszam.

Szukam pracy na terenie Norwegii. Aktualnie mieszkam i pracuje w PL.
Mam na imie Piotr. Jestem mlody (1988r), ambitny i rzetelny w tym co robie. Posiadam udokumentowane doswiadczenie w przemysle produkcyjnym. (lacznie ponad 5 lat doswiadczenia). Glownie obrobka metali, praca jako monter, praca na prasach i automatach.

Posiadam wyksztalcenie wyzsze na kierunku Zarzadzanie - Zarzadzanie Administracja Publiczna. Licencjat.
Potrafie porozumiec sie w jezyku angielskim. Jestem w trakcie przygotowan do zrobienia certyfikatu TOEIC. Szybko sie ucze nowych jezykow.

Dodatkowe umiejetnosci :
- uprawnienia operatora wozkow widlowych
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra umiejetnosc obslugi komputera w tym pakietow biurowych microsoft office

Gdyby ktos byl zainteresowany moja osoba, prosze o kontakt mailowy
pszczesniak88@gmail.com

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
CNC, spawanie, wycinarki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
jak masz takie ładne cv to moze odrazu je wyslij do jakis firm a nie tutaj bo tu nikt ci nie pomorze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
Karol, niestety ani spawanie, ani CNC.
Pracowalem na prasach mimosrodowych, nieskomplikowanych (bez elektroniki) automatach do produkcji malych elementow, gilotyna do ciecia blach.

Kamila, wysylalem juz do navu, na finn, na rozne fora, posrednictwa pracy takie jak adecco, randstad i odpisywalem na oferty znalezione w jakichs czelusciach internetu. Wydaje mi sie ze najwiekszym prpblemem moze byc moja nieznajomosc jezyka norweskiego, ale probuje dalej..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Łysy
(masterbud)
Wiking
Witam wszystkich.
Czy mozecie mi poradzic poniewaz chcialbym wyjechac do Norwegii lub Finlandi do pracy jaki operator koparki.
Znam angielski, rosyjski.mam uprawnienia na ciezki sprzet.

Jak zarejestrowac sie w firmie Adecco?

Czy poplecacie jakas inna firmę?
Z gory dzieku je
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mateusz xxxxxx
(m_ate_usz_1987)
Wiking
Czesc wszystkim forumowiczom. Szukam pracy w norwegi na warsztacie samochodowym lub przy konstrukcjach stalowych. Mam wyksztalcenie wyzsze logistyczne zarzadzajace oraz technika mechanika samochodowego. Pracowalem 6 lat przy konstrukcjach stalowych w tym rok spedzilem w Finlandi na elektrowni Olkiluoto-3 przy montazu podestow, klatek schodowych drabin ewakuacyjnych, pracuje obecnie w polsce gdzie montowalem min elementy elekrowni wiatrowych , czesci i podzespoly do platform wiertniczych oraz roznego rodzaju elementy do elektrowni atomowych oraz weglowych np. kanaly spalin, elektrofiltry, ssypy,weglowe itp. Znam dobrze j.angielski oraz komunikatywnie niemiecki.

Posiadam uprawnienia:
-obsluga roznorodnych obrabiarek rowniez sterowanych numerycznie CNC
-wozki widlowe
-suwnice sterowane z poziomu roboczego oraz zurawie stacjonarne
-certyfikat TUV Berlin metoda 111 ,136
-certyfikat GSI SLV Berlin zgrzewanie kolkow i szpilek pod np watowanie
BASIC SAFETY SCC DNV
-certyfikat montazu rusztowan aluminiowych
-przecinacz gazowy oraz plazmowy.
-prawo jazdy kat b
-certyfikat europass pozwalajacy pracowac w zawodzie : technik mechanik, slusarz narzedziowy,monter konstrukcji stalowych, monter konstrukcji aluminiowych.

Jezeli ktos bylby zainteresowany w pomocy prosze o info na m_ate_usz@wp.pl

dziekuje, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
m_ate_usz_1987 napisał:
Czesc wszystkim forumowiczom. Szukam pracy w norwegi na warsztacie samochodowym lub przy konstrukcjach stalowych. Mam wyksztalcenie wyzsze logistyczne zarzadzajace oraz technika mechanika samochodowego. Pracowalem 6 lat przy konstrukcjach stalowych w tym rok spedzilem w Finlandi na elektrowni Olkiluoto-3 przy montazu podestow, klatek schodowych drabin ewakuacyjnych, pracuje obecnie w polsce gdzie montowalem min elementy elekrowni wiatrowych , czesci i podzespoly do platform wiertniczych oraz roznego rodzaju elementy do elektrowni atomowych oraz weglowych np. kanaly spalin, elektrofiltry, ssypy,weglowe itp. Znam dobrze j.angielski oraz komunikatywnie niemiecki.

Posiadam uprawnienia:
-obsluga roznorodnych obrabiarek rowniez sterowanych numerycznie CNC
-wozki widlowe
-suwnice sterowane z poziomu roboczego oraz zurawie stacjonarne
-certyfikat TUV Berlin metoda 111 ,136
-certyfikat GSI SLV Berlin zgrzewanie kolkow i szpilek pod np watowanie
BASIC SAFETY SCC DNV
-certyfikat montazu rusztowan aluminiowych
-przecinacz gazowy oraz plazmowy.
-prawo jazdy kat b
-certyfikat europass pozwalajacy pracowac w zawodzie : technik mechanik, slusarz narzedziowy,monter konstrukcji stalowych, monter konstrukcji aluminiowych.

Jezeli ktos bylby zainteresowany w pomocy prosze o info na m_ate_usz@wp.pl

dziekuje, pozdrawiam


Jak masz na to certyfikaty to powchodz na strony internetowe firm z branzy naftowej oczywiscie norweskich. Maja strony po angielsku, pozakladaj tam konta zaladuj CV plus skany certyfikatow. Tak to dziala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
pszczesniak88 napisał:
Karol, niestety ani spawanie, ani CNC.
Pracowalem na prasach mimosrodowych, nieskomplikowanych (bez elektroniki) automatach do produkcji malych elementow, gilotyna do ciecia blach.

Kamila, wysylalem juz do navu, na finn, na rozne fora, posrednictwa pracy takie jak adecco, randstad i odpisywalem na oferty znalezione w jakichs czelusciach internetu. Wydaje mi sie ze najwiekszym prpblemem moze byc moja nieznajomosc jezyka norweskiego, ale probuje dalej..


Takie rzeczy np. w simexie robia: www.simex.no, oraz fimy typu HVAC.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Szcześniak
(pszczesniak88)
Wiking
Dziekuje za informacje Karol
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Tak czytam te wasze posty i po co je piszecie ? Dla kogo ? Piszcie je do agencji pracy a nie dupe zawracacie na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok