Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Góral Góral Karolina Karolina Betty8 (2347 niezalogowanych)
33 Posty

(ewaw200817)
Nowicjusz
Yatsek napisał:
ewaw200817 napisał:
jakiego golebia....wysylam limuzyne z czerwonym dywanem
dajesz komus mozliwosc pracy.... i nic za to nie chcesz?? hmmm

jestes moim kandydatem:



tak debilu,jestem kandydatem, bo nie widze problemu zeby ktos zarobil i pracowal jak chcial
ja swoje w Norwegii odklepalam i teraz moge pracowac w trzech miejscach w sluzbie zdrowia w szpitalu, przychodni i Kommune
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(nonia)
Nowicjusz
ewaw200817 napisał:
Yatsek napisał:
ewaw200817 napisał:
jakiego golebia....wysylam limuzyne z czerwonym dywanem
dajesz komus mozliwosc pracy.... i nic za to nie chcesz?? hmmm

jestes moim kandydatem:



tak debilu,jestem kandydatem, bo nie widze problemu zeby ktos zarobil i pracowal jak chcial
ja swoje w Norwegii odklepalam i teraz moge pracowac w trzech miejscach w sluzbie zdrowia w szpitalu, przychodni i Kommune
Pracowalas legalnie?czy na czarno jak te 2 domki co?Co ty wogole cchialas pokazac tym wpisem <2 domki do sprzatania>jestes kandydatka do zgloszenia w odpowiednim urzedzie ze oszukujesz Panstwo Norweskie))Daruj sobie dalsze wpisy bo chyba nie czytasz tego co piszesz ,dla mnie jestes nikim ,sloma ci z butow ywstaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
126 Postów
to ja to ja
(thespecialone)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:

tak debilu,jestem kandydatem, bo nie widze problemu zeby ktos zarobil i pracowal jak chcial
ja swoje w Norwegii odklepalam i teraz moge pracowac w trzech miejscach w sluzbie zdrowia w szpitalu, przychodni i Kommune[/quote]


spoko dziwko, niech inne jada na mopie na czarno tak jak i Ty... sprzataczka oddaje swoja prace na czarno... chuj Ci w dupe[/quote]

Heh
Lepiej bym tego nie ujął....
Pani Mgr o wielkim sercu i okradajaca kraj, który dał jej wszystko....
No, ale w koncu salowe z wyzszym wykształceniem czesto sie nie zdarzaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ten temat w polaczeniu z tematem gdzie ktos sprzedawal sprzatanie w Trondheim moze u kazdego myslacego czlowieka normalnie wywolac "atak smiechu".... Jednoczesnie ukazuje ze proletariusze nigdy niebeda zadowoleni

Tam ktos chcial odsprzedac prace konserwatora powierzchni plaskich wiec mu zyczyli zeby polamal rece w Polsce... Tutaj chce kobieta oddac proletariusza prace za DARMO...

I tez jest im zle i ja wyzywaja Znaczy sie proletariuszowi bedzie zawsze zle....

Wniosek nasuwa sie sam. Proletariusz jest szczesliwy jesli A) Jest bezrobotny i moze sie uzalac ze nie ma co jesc LUB Pracuje 12+ godzin na dobe pod "batem kapitalisty" i nie ma czasu na narzekanie....

INACZEJ proletariusz bedzie zly i niezadowolony niezaleznie od okolicznosci.... Trzeba chyba wprowadzic "EKONOMICZNA NAGRODE DARWINA" .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
Oto przyklad jak z niczego powstaje esej.

Moze by tak literacka nagrode Nobla


a zainteresowana usunela ze strachu swoj profil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(Crow)
Stały Bywalec
No a wniosek tylko jeden: Nigdy nie pomagaj drugiemu Polakowi bo i tak cie bedzie probowal "ujajic" i tak. Niezaleznie od wszystkiego. Taka juz jego pisowska natura.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ilona rashedi
(ilonella)
Wiking
witam serdecznie ja jestem bardzo zainteresowana ta praca mieszkam w drammen i znam bardzo dobrze angielski i w miare dobrze norweski prosze o kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
domorosly psychopata ? napisal
Pracowalas legalnie?czy na czarno jak te 2 domki co?
Co ty wogole cchialas pokazac tym wpisem <2 domki do sprzatania>jestes kandydatka do zgloszenia w odpowiednim urzedzie ze oszukujesz Panstwo Norweskie))Daruj sobie dalsze wpisy bo chyba nie czytasz tego co piszesz ,dla mnie jestes nikim ,sloma ci z butow ywstaje

najpierw zadaje dwa pytania i sama sobie odpowiada tak jak sie jej uroilo w puustej makowie


nie pracujcie na czarno norwedzy nie lubia konkurencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Ewa Emka
(ewaem)
Nowicjusz
Imperator1988 napisał:

Wniosek nasuwa sie sam. Proletariusz jest szczesliwy jesli A) Jest bezrobotny i moze sie uzalac ze nie ma co jesc LUB Pracuje 12+ godzin na dobe pod "batem kapitalisty" i nie ma czasu na narzekanie....

INACZEJ proletariusz bedzie zly i niezadowolony niezaleznie od okolicznosci.... Trzeba chyba wprowadzic "EKONOMICZNA NAGRODE DARWINA" .....


10/10 za ten koment (y) lepiej bym tego nie ujela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paulina Brzuchacz
(PaulinaBrzuchacz)
Wiking
Witam! Mieszkam w Drammen i mam duże doświadczenie. Mówie dobrze po angielsku. Panie u których sprzątam mogą potwierdzić moje referencje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok