Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Klub Piłkarski w Oslo. - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof J bartek krupa dariusz gebis Adriana . Kamila W Damian : dcb30 (1529 niezalogowanych)
11 Postów
Damian Tomczyk
(DamianMKS)
Wiking
Witam! Mam pytanie do wszystkich do kochają football. Nie chcielibyście aby powstał Polski klub piłkarski coś w stylu Polonia Oslo w siatkówkę? Początki pewnie zawszę są trudne ale jak widać po Polonii Oslo można! Tylko trzeba coś zrobić w tym kierunku. Proszę o wypowiedzi bo mam nadzieję że znajdą się zapaleńcy tacy jak ja, którzy by chcieli aby taki klub powstał . Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
Michael M.
(SmokWawelski)
Nowicjusz
Duzo chlopakow gra tu juz w pilke, ale czesto wiekszosc z nich z klubach firmowych tzn tych w ktorych pracuja...
uczestnicze obecnie w lidze ktora gra w sandvice, firmy wystawiaja swoje druzyny i sa normalne rozgrywki, gralismy ostatnio z druzyna Netcomu.... sami polacy
i powiem ci ze graja niezle bo dostalismy strasznego lupnia

ale co do gry ... zbliza sie wiosna mozna zaczac gdzies sysytematycznie trenowac, mam kilku znajomkow ktorzy tez by chetnie pograli... a czy zawodowo... to nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
adrian c.
(kudlatyy)
Nowicjusz
jakby co to ja tez jestem chetny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Mateusz Jablonski
(MateuszJ)
Wiking
moze na poczatek warto byloby spodkac sie rekreacyjnie na jakims boisku, zobaczyc czy sa chcetni do gry. wtedy mozna myslec, ja jestem chetny, pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty
Stały Bywalec
a moze w Stavanger jest klub pilkarski gdzie graja Polacy?Jestem chetny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dariusz Wojdyga
(dariussw)
Wiking
Witam. Oto informacje dotyczace klubu pilkarskiego. Zapraszamy. Pozdrawiam, Dariusz Wojdyga.

Fabrikk 33 Fotball Klubb Oslo po dwóch latach działalności został zarejestrowany w Enhetsregistering jako organizacja non – profitowa i od 15. marca 2011 roku jest oficjalnym klubem piłkarskim działającym w Oslo, w Norwegii. Celem klubu Fabrikk 33 FK jest propagowanie kultury fizycznej, szczególnie poprzez zdrową rywalizację sportową i rozwijanie zainteresowań piłką nożną. Działalność klubu ma także funkcję społeczno-kulturową, która polega na zrzeszaniu polonii norweskiej, reprezentowaniu kultury polskiej w Norwegii na płaszczyźnie sportowej, a poprzez uczestnictwo w turniejach piłki nożnej na terenie Norwegii, odgrywa istotną rolę integracyjną.

Od powstania drużyny w maju 2010 roku, wówczas pod nazwą 33.3 Factory, rozegraliśmy 106 meczów w turniejach drużyn pięcioosobowych Oslo Indor, Umbro 5 Cup i Manglerud Bedriftscup Oslo. W sezonie 2009/2010 zajeliśmy 16 miejsce w tabeli Oslo Indor (na ponad 110 drużyn) i zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Norwegii w Futsalu, które odbyły się w Oslo, w listopadzie 2010 r. We wrześniu tego samego roku zdobyliśmy puchar turnieju Bedriftscup 2010, organizowanego przez Manglerud Idrets Krets. Od roku 2011 drużyna jest członkiem Oslo Bedrifts Idrets Krets (OBIK), i od maja weżmie udział w rozgrywkach szóstej ligi drużyn siedmioosobowych.

Wśród członków klubu znajduje się wielu utalentowanych piłkarzy, posiadających duże doświadczenie piłkarskie, zdobyte w klubach piłkarskich, z którymi współpracowali we wcześniejszych latach kariery. Dariusz Ambroży, wiceprezes klubu, pełni funkcję trenera drużyny, i jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (trener 2. klasy) jak i były piłkarz IKS Ślęza, Polonii Wrocław i Śląska Wrocław wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w celu podnoszenia kwalifikacji piłkarskich zawodników klubu Fabrikk 33 FK. Dwóch z członków klubu, oprócz czynnego udziału w grze na boisku, rozwija także umiejętności sędziowskie. Paweł Bób i Dariusz Wojdyga (prezes) przeszli szkolenia sędziowskie organizowane przez Oslo Bedrifts Idrets Krets (OBIK), i od maja 2011 będą sędziować mecze ligowe tej organizacji. Klub posiada własny zarząd w skład którego wchodzą: Rafał Sypniewski – skarbnik, Paweł Iwancio – sekretarz, Dariusz Ambroży – wiceprezes, i Dariusz Wojdyga – założyciel i prezes klubu.

Nazwa Fabrikk 33 jest już dobrze znana wśród organizatorów turniejów na terenie Oslo i kojarzona z miłą współpracą, pozytywną aurą współzawodnictwa i dżentelmeńskim zachowaniem na boisku.

Jak dotąd funkcjonowanie drużyny i klubu opiera się na własnym wkładzie materialnym każdego z członków i wspólnych próbach finansowania wszelkich przedsięwzięć (jak udział w turniejach, wynajem hali treningowej lub boiska). Firma Acrobygg, która ufundowała drużynie stroje sportowe, jest jedynym, jak dotąd, członkiem wspierającym klubu. Klub Fabrikk 33 FK chętnie nawiąże współpracę z każdą osobą prywatną, przedsiębiorstwem lub organizacją, których interes leży w dziedzinie sportu, w szczególności piłki nożnej, i posiada możliwości i wolę zaangażowania się we wspieranie rozwoju klubu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Dami Hr
(sputnik07)
Wiking
gdzie i kiedy mozna z wami zagrac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok