Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Narty - Norwegia

15 Postów
ANDRZEJ ZYGLEWICZ
(ANDRZEJZ)
Wiking
Slaba zima - nie najezdziles sie jeszcze w Chamonix sypie - niestety z drugiej strony zabrolo ludzi na zawsze.

11.03 - 18.03 Argenterie pod Grand Montet - polnocna strona wiec lepiej sie trzyma - po 12 przychodzi slonce - nie pasuje to reszta doliny/systemu Chamonix dostepna

Mozesz sie zabrac - sprawdz Norwegian do Genevy

pozdrawiam Andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Witam Szanowną Emigrację Zarobkową!

Moge zorganizowac Wam kurs podstawowy jezyka polskiego.Wiem,że macie z tym problem.Chetnych zapraszam na prive.Uszanuje kazdego z Was bez względu na wykształcenie czy też jego brak.Pozdrawiam .Ps. Kurs byłby odpłatny,gdyż to jest język ojczysty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
hei!sandokan napisał:
Witam Szanowną Emigrację Zarobkową!

Moge zorganizowac Wam kurs podstawowy jezyka polskiego.Wiem,że macie z tym problem.Chetnych zapraszam na prive.Uszanuje kazdego z Was bez względu na wykształcenie czy też jego brak.Pozdrawiam .Ps. Kurs byłby odpłatny,gdyż to jest język ojczysty.


Sandokan...nie wpierniczaj sie tam gdzie nie twoje miejsce, facet mowi o nartach a nie Twoim problemie jezykowym


Facet ma problem ze składnia i stylem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
hei!sandokan napisał:
Ole_Nordmann napisał:
hei!sandokan napisał:
Witam Szanowną Emigrację Zarobkową!

Moge zorganizowac Wam kurs podstawowy jezyka polskiego.Wiem,że macie z tym problem.Chetnych zapraszam na prive.Uszanuje kazdego z Was bez względu na wykształcenie czy też jego brak.Pozdrawiam .Ps. Kurs byłby odpłatny,gdyż to jest język ojczysty.


Sandokan...nie wpierniczaj sie tam gdzie nie twoje miejsce, facet mowi o nartach a nie Twoim problemie jezykowym


Facet ma problem ze składnia i stylem .

Emigracja zarobkowa ?!!!!!! a ty kim Jestes Meska Prostytu*ka ? Gdzie te lekcje chętnie się zjawie i udzielę ci pewnej lekcji(lekcji życia) na pewno ja zapamiętasz do końca życia !!!


Przepraszam,że tak pózno odpowiadam <Sentex>
Też udzielasz lekcji?To bardzo dobrze.I to niedrogo ,jak rozumiem,czy tez pobierasz opłaty.?Przyjmuję wyzwanie.
W Oslo centrum.Będę czekał na Jernbanetorget przy Tygrysie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Styropianie ,czy będziesz pod Tygrysem,bo nie mam całego wieczoru?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
hei!sandokan napisał:
Styropianie ,czy będziesz pod Tygrysem,bo nie mam całego wieczoru?
Na styropianie to twój stary cie zrobił ,, co do czasu to niestety nie będę brał samolotu żeby jakiemuś scier*u nalać po ryju... A dziwi mnie ze ktoś cie już nie spuścił do rynsztoka ...
Wiec apel do wszystkich co maja blisko - padlina leży po Tygrysem wystarczy ja wdeptać w ziemie a jeszcze jedno mówi ze nie ma czasu wiec sie pospieszcie


Gnomie, czekam pod Tygrysem,przecież wyzywająco zaproponowałeś ,że udzielisz mi darmowej lekcji życia.Stań pod Tygrysem od dup. strony będzie łatwiej mi cię rozpoznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
hei!sandokan napisał:
SENTEX napisał:
hei!sandokan napisał:
Styropianie ,czy będziesz pod Tygrysem,bo nie mam całego wieczoru?
Na styropianie to twój stary cie zrobił ,, co do czasu to niestety nie będę brał samolotu żeby jakiemuś scier*u nalać po ryju... A dziwi mnie ze ktoś cie już nie spuścił do rynsztoka ...
Wiec apel do wszystkich co maja blisko - padlina leży po Tygrysem wystarczy ja wdeptać w ziemie a jeszcze jedno mówi ze nie ma czasu wiec sie pospieszcie


Gnomie, czekam pod Tygrysem,przecież wyzywająco zaproponowałeś ,że udzielisz mi darmowej lekcji życia.Stań pod Tygrysem od dup. strony będzie łatwiej mi cię rozpoznać

Gnomie... no wiesz jak mi ublizyls jaki to smutne !!!! Tylko na tyle sie stac jak ci tam- jak cie tam wolaja koledzy we wsi ...a moze ty jestes Psikuta. z S !!! to by wiele tlumaczylo !!!



Gnomie.Ze wsi to Ty jesteś ,przeciez powiedziałem ,ze mieszkam w Oslo,a ty masz samolot do stolicy.Stań twardzielu od dup. strony tygrysa lub wybierz sie na najbliższy kurs savoir vivre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
gnomie ,nie mam całego wieczoru .Do północy będę w pubie Fridays przy Jernbanietorget ,niedaleko od twojego znajomego tygrysa.czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
ANDRZEJ ZYGLEWICZ
(ANDRZEJZ)
Wiking
Panowie szkoda czasu - lepiej przygotowac narty czy to co tam kto ma i pojezdzic na Wyller - nie ma co tracic czas na puste pisanie.
Dziwne Sandokan - czy Matka Polka wpoila ci jakas obca kulture ze wstydzisz sie swojej POLSKOSCI - moze po latach przydalyby sie mi jakes lekcje.
Ja moge Ci ew pomoc z nartami jakbys mial jakes problemy - GRATIS .
Masz chec - zabierz sie do Chamonix - ja pocwicze skladnie a ty nozki na muldach moze jeszcze bedzie puch - moze nie zabierze nas lawina.
A tym czasem cwicz krzeselka pod sciana, skacz z nogi na noge - moze bedzie jakas konkurencja alpejska w Tv by podpatrzec tych lepszych ( ja patrze)
po co obijac palce na klawiaturze - a moze cwiczysz te kije na lancuchu i bez kasku.

Zapraszam na stok - ew 11.03 o 1920 Norwegian leci do Genewy

z Narciarskim pozdrowieniem Andzrzej
naszych coraz wiecej na stoku z tej czy innej emigracji - Ty mozesz tez dolaczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
ANDRZEJZ napisał:
Panowie szkoda czasu - lepiej przygotowac narty czy to co tam kto ma i pojezdzic na Wyller - nie ma co tracic czas na puste pisanie.
Dziwne Sandokan - czy Matka Polka wpoila ci jakas obca kulture ze wstydzisz sie swojej POLSKOSCI - moze po latach przydalyby sie mi jakes lekcje.
Ja moge Ci ew pomoc z nartami jakbys mial jakes problemy - GRATIS .
Masz chec - zabierz sie do Chamonix - ja pocwicze skladnie a ty nozki na muldach moze jeszcze bedzie puch - moze nie zabierze nas lawina.
A tym czasem cwicz krzeselka pod sciana, skacz z nogi na noge - moze bedzie jakas konkurencja alpejska w Tv by podpatrzec tych lepszych ( ja patrze)
po co obijac palce na klawiaturze - a moze cwiczysz te kije na lancuchu i bez kasku.

Zapraszam na stok - ew 11.03 o 1920 Norwegian leci do Genewy

z Narciarskim pozdrowieniem Andzrzej
naszych coraz wiecej na stoku z tej czy innej emigracji - Ty mozesz tez dolaczyc


Ok Andre ,,Cofam mój ,,wpis o twojej składni. Ps.na nartach nie jeżdże,ale uprawiam rugby na lodzie .W Chamonix byłem 2 razy,super miejsce.Jakbyś miał kłopot z francuskim lub włoskim podzczas zamawiania kawy to też udzielam korepetycji przez telefon.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok