Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2371 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
Sethur napisał:
Dino napisał:
Hilton napisał:
Nie wiem czy ścierko sie zniży. Ale pytanie, czy my damy rade? Moze się podkrochmalimy trochę, ale tylko troche, zeby nie byc zbyt sztywnymi Wiecie jaki byłby czad??? A jeszcze te szampany...zlizywanie i ścierkowanie

   Hmm... Wtedy może tow. Ścierko nie wytrzymać . Nie każdy ma tak swobodne normy moralne, jak my . Jeden naród, jedna religia, jedna pozycja .


Musialbym sie naprawde zeszmacic Jeszcze by nas wytapetowal jak swoj pokoj na zdjeciu..aaaalbo szalikami by nas zwiazal


   Bondage?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Dino napisał:
Sethur napisał:
Dino napisał:
Hilton napisał:
Nie wiem czy ścierko sie zniży. Ale pytanie, czy my damy rade? Moze się podkrochmalimy trochę, ale tylko troche, zeby nie byc zbyt sztywnymi Wiecie jaki byłby czad??? A jeszcze te szampany...zlizywanie i ścierkowanie

   Hmm... Wtedy może tow. Ścierko nie wytrzymać . Nie każdy ma tak swobodne normy moralne, jak my . Jeden naród, jedna religia, jedna pozycja .


Musialbym sie naprawde zeszmacic Jeszcze by nas wytapetowal jak swoj pokoj na zdjeciu..aaaalbo szalikami by nas zwiazal


   Bondage?


Tjaaa....bondage hahahaha... flaga na twarz i ku chwale ojczyzny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Na trzeźwo nie ogarniałem tematu (po pijaku tym bardziej mi nie idzie) Cyganka też mnie nie lubi, zaczynam tracić wiarę w samego siebie, co robić?
(tak się publicznie zeszmacić , kurde zakładam szal i idę w siną dal)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AskeR78)
Wiking
temat ..PATROTYZM ze znakiem zapytania, chciałem aby Polacy napisali coś miłego a nie zdawałęm sobie sprawy ze zostane wymieszany z błotem, sierko, scierko,..te zdjęcia to po 1 coś nie pojętego na polskie realia. szalik POLSKA - to zdjęcie z puby- jak to nazywaja sportsbar,tam jesli ktos zauwazyl to sa tez inne szaliki z roznych panstw, klubów piłkarskich. koszulka z orłem na piersi, nawet te zdjecie....nie mialem flagi jak alysz skakał....myslalem ze docenicie drobny gest patriotyzmu, korzeni....NORWEGOWIE WIESZAJA FLAGI PRZED DOMEM,Polak co zamieszcza temat pateriotyzm?zdjecia szalików, nie spodziewalem sie takej negatywenej reakcji...
jestem prawie 4 lata w No..bylem swiadkiem jak flaga, szalik jest odbierana w No...
pewna para weszla do lokalu On mal kapelusz , szalik, ona tez...barmanka Norweszka nie chciala im sprzedac piwa, nie byli pijani, nie znali jezyka.....obronilem ich znajac troszke lepiej jezyk....i taki wlasnie mial miec sens tego postu a nie ublizanie sobie!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AskeR78)
Wiking
szacunek za zdjecia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   AskeR78, "szalikowanie" nie kojarzy się z patriotyzmem, raczej z kibicowaniem swoim ulubieńcom, bądź zgoła negatywnymi uczuciami, agresją, szowinizmem itp.. Pięknie byłoby, gdybyś na drążku wywiesił polską flagę, wtedy szacunek, a nie skojarzenie z suszącymi się skarpetkami. Według mnie patriotyzm to znajomość historii, szacunek dla symboli narodowych, bycie Polakiem i przyznawanie się do tego zawsze i wszędzie, promocja ojczyzny wśród obcych itp.. Nie jest łatwo określic czym jest patriotyzm, to sprawa bardziej osobista, dla jednych jest tym, czym dla mnie, dla innych może być mordowaniem myślących inaczej.
   Nie powinieneś burzyć się za "Ścierko", gra słów, Sierko - Ścierko, tak przypasowało . Co sądzisz o naszej propozycji spotkania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Sethur napisał:
Dino napisał:
Sethur napisał:
Dino napisał:
Hilton napisał:
Nie wiem czy ścierko sie zniży. Ale pytanie, czy my damy rade? Moze się podkrochmalimy trochę, ale tylko troche, zeby nie byc zbyt sztywnymi Wiecie jaki byłby czad??? A jeszcze te szampany...zlizywanie i ścierkowanie

   Hmm... Wtedy może tow. Ścierko nie wytrzymać . Nie każdy ma tak swobodne normy moralne, jak my . Jeden naród, jedna religia, jedna pozycja .


Musialbym sie naprawde zeszmacic Jeszcze by nas wytapetowal jak swoj pokoj na zdjeciu..aaaalbo szalikami by nas zwiazal


   Bondage?


Tjaaa....bondage hahahaha... flaga na twarz i ku chwale ojczyzny


Chłopaki, widze iz jesteście w "temacie", w związku z tym tez bym sie na to pisała... tzw. new experience a sofa wiecie jaka ma byc, wkleiłam foto w jednym z wątków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
AskeR78 napisał:
szacunek za zdjecia

Ale mysmy zadnych nie wklejali??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Dino wkleił
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Sethur napisał:
Dino napisał:
Sethur napisał:
Dino napisał:
Hilton napisał:
Nie wiem czy ścierko sie zniży. Ale pytanie, czy my damy rade? Moze się podkrochmalimy trochę, ale tylko troche, zeby nie byc zbyt sztywnymi Wiecie jaki byłby czad??? A jeszcze te szampany...zlizywanie i ścierkowanie

   Hmm... Wtedy może tow. Ścierko nie wytrzymać . Nie każdy ma tak swobodne normy moralne, jak my . Jeden naród, jedna religia, jedna pozycja .


Musialbym sie naprawde zeszmacic Jeszcze by nas wytapetowal jak swoj pokoj na zdjeciu..aaaalbo szalikami by nas zwiazal


   Bondage?


Tjaaa....bondage hahahaha... flaga na twarz i ku chwale ojczyzny


Chłopaki, widze iz jesteście w "temacie", w związku z tym tez bym sie na to pisała... tzw. new experience a sofa wiecie jaka ma byc, wkleiłam foto w jednym z wątków


Jasne Hilton.. tak obiecujesz i obiecujesz... a hak w mym suficie dalej niedociazony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok