Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kolarstwo górskie - Norwegia

Czytali temat:
tomek w Agata Dymna Fatum :) Marcin Olszak Slaw xxx Dawid111 .. Grzegorz Majcher Kamil Kusek ρ σ ℓ k a 87 Maciej Trzcinski (1067 niezalogowanych)
23 Posty
Dawid111 ..
(Dawid111)
Wiking
Witam czy uprawia z was ktoś kolarstwo górskie Oslo okolice ?
Szukam fajnych tras lub scierzek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
Siemanko . Pewnie znajdziesz nie jedna na Holmenkollen ,a ja kiedys jezdzilem na Kolsåstoppen po tych lasach i powiem Ci ścieżek tam niema dla rowerów ,ale tak jakby były na dziko znajdowałem sam i czasami naprawdę nie których bałem sie podjąć ,ale teraz zamieniłem rowery na szosowy wiec nie pojeździmy )
Jest jeszcze jedna trasa i tam sa ścieżki w lasach pod gore naprawdę tez ok wytłumaczmy . Wysiadasz metro 3 na Avløs i jedziesz w dalszym kierunku na stacje Gjettum lekko pod górkę po lewej masz siłownie i magazyny , dojeżdżasz do ronda i jedziesz prosto drugi zjazd i za 20 metrow masz strzałkę w prawo w las i rower namalowany i długość gdzie jaka trasa prowadzi wiem ,ze jedna prowadzi do jeziorka D.Vann
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Dawid111 ..
(Dawid111)
Wiking
Dzięki za wskazówki z pewnością odwiedzę te miejsca
A cy są gdzieś specjalne trasy pod Downhill lub gdzieś gdzie można poskakać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok