Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński czesio. oj tam nazwisko... Janusz Stajszczak Jan Maryjan Agata Dymna przemo d Marcin D. ja ja luki luk hei!sandokan HeartB cysiek33333 Miroman (2080 niezalogowanych)
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Jasta 102 napisał:
OLEJNIK KŁAMAŁA! MAMY DOKUMENTY! OJCIEC BRACI KACZYŃSKI NIE NALEŻAŁ DO PARTII
Warszawska Gazeta” dotarła do dokumentów w Instytucie Pamięci Narodowej, z których wynika, że Olejnik kłamała. Rajmund Kaczyński, ojciec Lecha i Jarosława nie należał do komunistycznej partii. A co więcej – był inwigilowany przez komunistyczne służby specjalne.
Ojciec braci Kaczyński chociaż nie był aktywnym przeciwnikiem reżimu komunistycznego miał piękną kartę w życiorysie z czasów II wojny światowej. Był żołnierzem Armii Krajowej pseudonim „Irka”.
Służby PRL znały jego wojskowy pseudonim, który widnieje wpisany w dokumencie. Z odnalezionych w IPN dokumentów wynika, że Rajmund Kaczyński był przez służby inwigilowany przed swoimi wyjazdem do Anglii w 1966 r. Kwestia przynależności jego do PZPR także jest jasna. W dokumencie biura paszportów MSW z sierpnia 1977 r. w rubryce przynależność partyjna widnieje odpowiedź Rajmunda: „nie należę”.

warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/3339...ie-nalezal-do-partii

Nawet mi nie przypominaj Staszku nazwiska Olejnik bo psujesz mi dzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
W szafie Pana Jaruzelskiego może znajdą że rodzina Kaczyńskich wcale od ubecji Bieruta apartamentu nie dostała tylko była zeslana na katorge na Sybir
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jednak żywię trochę nadziei że po 2100 r
Narut Polski zmadrzeje na tyle aby na wawelu pozostawić jedynie Naczelnika Państwa i marszałka Polski J Piłsudskiego
Za to iż rację miał i to święte słowa były
Rzeczpospolita to burdel a Polacy to kurwy
po 2200 jest nadzieja że i szczątki Pana Jaruzelskiego trafią a może nawet i Kiszczaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Byłeś kiedy na Wawelu cymbale? Widziales kto tam lezy? Polskich kroli z Wawelu chcesz wykopac? Wez mlotek i jebnij sie w czolo cwiercinteligencie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(An.dżej)
Wiking
Janek stary jest tak tępy że jakakolwiek polemika z nim nie ma najmniejszego sensu, najlepiej przemilczec bo człowiek wrzodow dostanie jeszcze...

Janek, Piłsudski mówiąc o kurwach miał na myśli takich jak ty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
An.dżej napisał:
Janek stary jest tak tępy że jakakolwiek polemika z nim nie ma najmniejszego sensu, najlepiej przemilczec bo człowiek wrzodow dostanie jeszcze...

Janek, Piłsudski mówiąc o kurwach miał na myśli takich jak ty...

Sprzedawczykow
Kiedys jaste mozna bylo kupic za dolary dzisiaj za noki.
Jak by mu ktos placil to wlasna matke by obrazal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
An.dżej napisał:
Janek stary jest tak tępy że jakakolwiek polemika z nim nie ma najmniejszego sensu, najlepiej przemilczec bo człowiek wrzodow dostanie jeszcze...

Janek, Piłsudski mówiąc o kurwach miał na myśli takich jak ty...


Ja mam przeswiadczenie graniczace z pewnoscia, ze marszalek nie mial na mysli Janka a raczej narod.
Zastanawiam sie co by pomyslal teraz..Mial raczej do czynienia z inteligencja, ktora zostala wybita przez wojne i komune oraz zubozona przez emigracje.

Naplynelo za to duuuzo chloptwa ze wschodu.

Czy teraz lepszy sort niz w dwudziestoleciu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
optymysta napisał:
An.dżej napisał:
Janek stary jest tak tępy że jakakolwiek polemika z nim nie ma najmniejszego sensu, najlepiej przemilczec bo człowiek wrzodow dostanie jeszcze...

Janek, Piłsudski mówiąc o kurwach miał na myśli takich jak ty...


Ja mam przeswiadczenie graniczace z pewnoscia, ze marszalek nie mial na mysli Janka a raczej narod.
Zastanawiam sie co by pomyslal teraz..Mial raczej do czynienia z inteligencja, ktora zostala wybita przez wojne i komune oraz zubozona przez emigracje.

Naplynelo za to duuuzo chloptwa ze wschodu.

Czy teraz lepszy sort niz w dwudziestoleciu?

Kiedy ja o tym pisalem nikt nie zabral glosu.
Mnie bardziej interesuje co powiedzial by o Europie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Prorok czy ki huj...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
An.dżej napisał:
Janek stary jest tak tępy że jakakolwiek polemika z nim nie ma najmniejszego sensu, najlepiej przemilczec bo człowiek wrzodow dostanie jeszcze...

Janek, Piłsudski mówiąc o kurwach miał na myśli takich jak ty...

Raczej miał na myśli generałów Jazwinskiego i Zagorskiego
ale to dla ciebie kurwo polska i tak bez znaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok