Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Siatkówka Oslo i okolice - Norwegia

Czytali temat:
mi misz Maciej Elzbieciak Ro ksana Marcin Olszak ANDRZEJ ZYGLEWICZ Oliwia Maćkowiak Hubert Waz Jakub Szewczyk Paweł M Krzysiek B Kropka Hey magdalena kosz (1271 niezalogowanych)
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
Witam wszystkich.

Jestem kapitanem i współzałożycielem drużyny mikstów w Oslo. Gramy w 1 div. Oslo bedriftsidrettskrets, czyli w lidze amatorskiej dla osób pracujących

Szukam głównie dziewczyn do gry w siatkówkę do składu mieszanego. Jednak jak jakiś chłopak miał siatkarską przeszłość może się też ze mną skontaktować. W styczniu gramy turniej mikstów i kompletuje skład

Dziewczyny jeżeli miałyście styczność z siatkówką i chciałybyście grać to skontaktujcie się ze mną. Nie tylko w związku z turniejem styczniowym, ale i trenowaniem bądź graniem w drużynie.

Same treningi odbywają się w centrum Oslo, ale ludzie dojeżdżają z każdej strony Oslo, więc ewentualny transport nie powinien stanowić problemu. Zwłaszcza z okolic Lillestrøm, Fetsund, Aurskog bo sam ruszam z tych rejonów

Serdecznie pozdrawiam
Kuba ( tel. 96698767 )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
W dalszym ciągu szukam chętnych dziewczyn i chłopaków do wspólnych treningów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(GrzegorzFlasza)
Wiking
Dalej aktualne? Jak często trenujecie, kiedyś grałem w siatkówkę i trochę się tęskni za tym, może bym znalazł czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
Witam. Aktualne, ale na dzisiejszy trening mamy komplecik akurat. Trenujemy raz w tygodniu we wtorki przez 2 godzinki

Podaj na priv lub wyslij smsa do mnie to bede mial Cie w kontaktach siatkarskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PaulinaVeronicaTylewska)
Wiking
Hej. Właśnie jestem nowa na tej stronce. Grałam w siatkówkę przez 9 lat. Uwielbiam siatkówkę. Czy jest dalej aktualne to ogłoszenie ? ☺️
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
Paulina dalej aktualne. Szukamy chetnych dziewczyn i chlopakow, bo niedlugo sie konczy sezon w lidze, ale trzeba sie szykowac na kolejny

Napisalem wiadomosc na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
Dziewczyny wiosna tuż tuż, więc czemu nie zagrać w siatkówkę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Jakub Szewczyk
(kubekszef)
Wiking
Wiem niestety. Jest mi przykro co sie stalo z Polonia. Przede wszystkim szkoda mi Tomka, bo fajnie prowadzi zespol. Mam jednak nadzieje, ze nie podetnie im to skrzydel i z hukiem awansuja za sezon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok