Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16 Postów
z1000 z
(z1000)
Wiking
Proponuje spotkanie osob zainteresowanych. ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
********** **********
(dziadek00)
Wiking
z1000 napisał:
Proponuje spotkanie osob zainteresowanych. ... no jest to jakis pomysł tylko narazie ja moge autem tylko podjechac co obgadac bo jak pisałem moto dopiero w kwietniu tu zwloke po sw , mieszkam w oslo to nie problem gdziekolwiek podskoczyc , dajcie tylko jakies namiary co i kiedy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojtek Wajda
(Fan2)
Wiking
Pisze się Kawa Er6.
Może spotkanie na Karl Johans sobota,niedziela?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
Nie wszyscy sa z samego Oslo
Bynajmniej Ci , ktorzy latali w poprzednim sezonie
Wiec moze
Sandvika plac przed plaza,z tego miejsca ryby lapia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(popierdulka)
Wiking
Lohohoho mam jakby dezavi standardowo najbardziej aktywni w sezonie nieaktywny. Lofty brzmi nieźle ale to jakie. 2000 w jedno banke na scigantach To tydzień w siodle nie. Kolega ma jaja albo robi się jaja montować ekipę na takową wyprawę bez owczesniejszego poznania zaznaczam że jest zima i martwy sezon coniektorym się nudzi i kombinują a w sezonie nanawet niedzieli wolnej nie znajdą. Pozdrowienia od
Razu na
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(popierdulka)
Wiking
A jeszcze jedno cóż to. Za miejscowka asker wiem o Karl Johan zeszły rok aker bryg drammen centrum czyżby ktoś szukał miejscówki bliżej domu..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Tomek Thomas
(wuzio20)
Początkujący
jak dla mnie miejsce pierwszego spotkania jest bez znaczenia , to już kwestia dogadania , ja moto zworze też dopiero po świętach wiec teraz tylko auto ale to nic nie przeszkadza.

ten weekend to raczej odpada bo są skoki na holmen to pewnie większość się wybiera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(bajkopisarz)
Wiking
Przypominam. Tylko że to Norwegia. I ładna pogoda to okazja. Jedni jeżdżą inni skaczą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
********** **********
(dziadek00)
Wiking
No to moze sensowny spot dopiero po swietach wiekszosc bedzie z moto bo takie spotkanie jak kto chce i gdzie no to mi sie wydaje niezbyt pozytiw , bedziemy na moto to i jakis przelot sie zrobi i co sie dogada do jakis spotkan tygodniowych np czy jak to u was wyglada , A teraz to co czesc przyjedzie moto czesc atem i ni w te ni wte tym bardziej ze pogoda jeszcze nie na latanie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
Zgłaszajcie kto kiedy przyprowadza sprzęta z PL. jeżeli tam garażuje. Można się wtedy jakoś wspólnie podobierać na przejezd. Ja swoim przyltocze się w koncu maja albo na początku czerwca, a kolega na poczatku maja. Odn organizacji , to widzę, ze w końcu cos sie zaczyna dziać, i dobrze. Pzdr. LWG
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok