Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
U ciebie widzę to norma z dogłębną analiza dobrze ze wiesz przynajmniej co pisze na opakowaniu!!!
A tak na marginesie ostatnio pisałeś że dorwiesz z koleżkami podpierdalacza w sprawie odebrania dzieci zastanówmy się popieram ale po ch... piszesz na forum zrób może to bez pierdolenia widać mało do czynienia ze społeczniakami może raz w życiu poprzesz gadkę czynami...
jest coś na czym znasz się w rzeczywistości... bo na forum bez napinki nie da rady!!!

1. Na opakowaniu jest napisane - nie pisze
2. Chcesz sie truc twoja sprawa - jednak bylbym sceptyczny w kupowaniu sterydu od typa ktory nawet nie wie jak to sie nazywa, ergo - z pewnoscia fake
3. droga na skroty w treningu - jezeli komus odpowiada prosze bardzo jednak omka to siny srodek ktory aromatyzuje i blokuje HPTA
4. Co do typa o ktorym mowisz - poprosilem o dane, nie zauwazylem zadnych kowbojskich wpisow w stylu" co mu zrobie jak go zlapie" wiec gdzie tu spinka? Co dalej moja sprawa
5. Skad wiesz ze pierwszy raz w zyciu - znasz mnie? To klasyczna nadinterpretacja.
6. Tak znam sie na wielu rzeczach i to niezle ale mysle, ze twoj mozg w najblizszym czasie bedzie zajety absorbcja sterydow wiec i tak nie zapamietasz.
7. Sadzac po poprzednich postach nie masz pojecia o Diecie, suplementacji, technice a juz z pewnoscia o wspomaganiu farmakologicznym.

Dyskusja jest bezprzedmiotowa. Kup od kolegi co goni i zaimij sie obrzekami skory i krostmi po konwersii do DHT

Tyle w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Łukasz Gąbka
(U.B.I.)
Nowicjusz
Grubas napisał:
U ciebie widzę to norma z dogłębną analiza dobrze ze wiesz przynajmniej co pisze na opakowaniu!!!
A tak na marginesie ostatnio pisałeś że dorwiesz z koleżkami podpierdalacza w sprawie odebrania dzieci zastanówmy się popieram ale po ch... piszesz na forum zrób może to bez pierdolenia widać mało do czynienia ze społeczniakami może raz w życiu poprzesz gadkę czynami...
jest coś na czym znasz się w rzeczywistości... bo na forum bez napinki nie da rady!!!

1. Na opakowaniu jest napisane - nie pisze
2. Chcesz sie truc twoja sprawa - jednak bylbym sceptyczny w kupowaniu sterydu od typa ktory nawet nie wie jak to sie nazywa, ergo - z pewnoscia fake
3. droga na skroty w treningu - jezeli komus odpowiada prosze bardzo jednak omka to siny srodek ktory aromatyzuje i blokuje HPTA
4. Co do typa o ktorym mowisz - poprosilem o dane, nie zauwazylem zadnych kowbojskich wpisow w stylu" co mu zrobie jak go zlapie" wiec gdzie tu spinka? Co dalej moja sprawa
5. Skad wiesz ze pierwszy raz w zyciu - znasz mnie? To klasyczna nadinterpretacja.
6. Tak znam sie na wielu rzeczach i to niezle ale mysle, ze twoj mozg w najblizszym czasie bedzie zajety absorbcja sterydow wiec i tak nie zapamietasz.
7. Sadzac po poprzednich postach nie masz pojecia o Diecie, suplementacji, technice a juz z pewnoscia o wspomaganiu farmakologicznym.

Dyskusja jest bezprzedmiotowa. Kup od kolegi co goni i zaimij sie obrzekami skory i krostmi po konwersii do DHT

Tyle w temacie




Haha co do nadinterpretacji specjalisto gdzie przeczytałeś że chce kupić....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Łukasz Gąbka
(U.B.I.)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
U.B.I. napisał:A to w ramach twoje wiedzy...
www.google.pl/imgres?

Z tego co przeczytałem to środki te nie są ogólnodostępne , a ceny są czarnorynkowe dla tych specyfików .
Tym samym , Grubas ma rację co do legalności tego produktu na terenie Norge .

---
---
Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce.
---
Orientacyjne ceny sterydów anabolicznych dostępnych na czarnym rynku. Ceny są podane wyłącznie w charakterze informacyjnym i obrazują jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce.

Cennik nie jest w żadnym wypadku ofertą handlową. Autor nie udziela informacji co do uzyskania dostępu do takowych środków, a strona nie jest miejscem sprzedaży tych środków!

Aktualne ceny czarnorynkowe wg badan 19.02.2012

---
---
I co ty na taki obrót sprawy ...?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Łukasz Gąbka
(U.B.I.)
Nowicjusz
gabriel napisał:
U.B.I. napisał:A to w ramach twoje wiedzy...
www.google.pl/imgres?

Z tego co przeczytałem to środki te nie są ogólnodostępne , a ceny są czarnorynkowe dla tych specyfików .
Tym samym , Grubas ma rację co do legalności tego produktu na terenie Norge .

---
---
Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu środków dopingujących, ani do stosowania dopingu. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce.
---
Orientacyjne ceny sterydów anabolicznych dostępnych na czarnym rynku. Ceny są podane wyłącznie w charakterze informacyjnym i obrazują jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce.

Cennik nie jest w żadnym wypadku ofertą handlową. Autor nie udziela informacji co do uzyskania dostępu do takowych środków, a strona nie jest miejscem sprzedaży tych środków!

Aktualne ceny czarnorynkowe wg badan 19.02.2012

---
---
I co ty na taki obrót sprawy ...?!





A co ja na to jak przeczytałeś nie namawiałem nikogo do stosowania tych środków nie pisałem że stosuje sprzedaje lub cokolwiek i tyle mi po twoim obrocie sprawy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
U.B.I. napisał:...A co ja na to jak przeczytałeś nie namawiałem nikogo do stosowania tych środków nie pisałem że stosuje sprzedaje lub cokolwiek i tyle mi po twoim obrocie sprawy...
MNIE twoje tłumaczenie to akurat wisi .
---
Nie Moja piaskownica ...
---
Natomiast na obronę przed >Grubasm< zastosowałeś bardzo głupi chwyt , publikując zdjęcie produktu na czarnym te ... Tak by nie było widać ostrzeżeń które zamieściłem .
---
A to już zmienia kierunek twojej śmiesznej obrony .
I nie w głowie mi dalej dyskutować z tobą na tenże temat .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Łukasz Gąbka
(U.B.I.)
Nowicjusz
gabriel napisał:
U.B.I. napisał:...A co ja na to jak przeczytałeś nie namawiałem nikogo do stosowania tych środków nie pisałem że stosuje sprzedaje lub cokolwiek i tyle mi po twoim obrocie sprawy...
MNIE twoje tłumaczenie to akurat wisi .
---
Nie Moja piaskownica ...
---
Natomiast na obronę przed >Grubasm< zastosowałeś bardzo głupi chwyt , publikując zdjęcie produktu na czarnym te ... Tak by nie było widać ostrzeżeń które zamieściłem .
---
A to już zmienia kierunek twojej śmiesznej obrony .
I nie w głowie mi dalej dyskutować z tobą na tenże temat .




Widać zweryfikowałeś moje niedopatrzenie a jak wchodzisz w temat przeczytaj od początku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna Radziejewska
(ania1radziejewska)
Wiking
witam wie ktos moze czy te suple sa dozwolone w norwegi
allegro.pl/pvl-mutant-test-180kaps-testo...0501.html?source=mlt
allegro.pl/lecheek-mass-hgh-90k-hormon-w...ron-i4803926273.html
prosze o odpowiedz na meila neoston@wp.pl
dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
ania1radziejewska napisał:
witam wie ktos moze czy te suple sa dozwolone w norwegi
allegro.pl/pvl-mutant-test-180kaps-testo...0501.html?source=mlt
allegro.pl/lecheek-mass-hgh-90k-hormon-w...ron-i4803926273.html
prosze o odpowiedz na meila neoston@wp.pl
dzieki


Pierwsze to buzdyganek naziemny, bezwartosciowa roslinka. Mozna kupic na miejscu.
www.prisjakt.no/product.php?p=274569

Tu odnosnik do badan o jego nieskutecznosci.
www.researchgate.net/publication/2603725...nce_Enhancing_Effect

To drugie tez badziew, w skladzie same rzeczy bez naukowego potwierdzenia dzialania. Wyciaganie kasy od naiwnych.
www.livestrong.com/slideshow/550744-the-...supplements/#slide=1

Oczywicie jedno i drugie jest legalne. Tak jak placebo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(carlossobon)
Wiking
jedzenie , owszem wazne, ale bez suplementow nie bedzie takich samych efektow poniewaz naprawde wartosciowe
jedzenie jest prawie nie osiagalne albo drogie jak nie wiem co. No i trzeba sie niezle naszukac zeby to bylo co nam potrzeba.
Tu nie chodzi tylko o wysoko wartosciowe bialko, ale tez o skladniki ktore zadbaja o nasze stawy. poza tytm suplementacja bialkiem bez ograniczen i przez dlugi czas wpedzi tylko w zakwaszenie organizmu a potem w choroby, i co wtedy po miesniach? Tu trzeba przede wszystkim miec wiedze...ja polecam normalne bialko serwatkowe ktore w polsce ok 90 zl za niecale kilo. Bca, Glutamina , to tez podstawa, Kreatytna do da nam kopa i zostaje tylko jeszcze cwiczyc , cwiczyc i cwiczyc....3 razy / tydzien to podstawowe minimum. Starac sie dosyc czesto wcinac salatki wazywne, co zapobiegnie zakwaszeniu i doda nam witamin. ja polecam tez PYLEK PRZCZELI ktory jest bogactwem aminokwasow i to sama natura, pozatym MACCA dostepna w sklepach z naturalna zywnoscia i ziolami,
Zamiast wydawac na te syfy na polkach sklepowych mozna sie suplementowac naturalnymi produktami.
polecam tez zasiegniecie informacji na temat swojej grupy krwi i odzywianie sie zgodnie z grupa krwi- ale to juz inny dlugi temat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok