Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Urszula Urbanska Marcin Miężwa Tomasz Karolewski Sandra Monika Ochman Jacek Jacek Darek Oslo TomekEZD Mateusz Nikiel Robert Żak Konrad321 (7828 niezalogowanych)
51 Postów
z s
(jay)
Nowicjusz
Jedzie ktoś w ten weekend na gatebil ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(hamman)
Wiking
Być może się wybiore... czym lecisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Karolewski
(TomaszKarolewski)
Wiking
Siemaneczko. Mam takie pytanko,moze ktos sie orientuje,w sumie odnosi sie do wątku tak mysle...Czy autko ktorym chcialbym sb tu polatac nie tylko na gardermoen,a i na jakis wiekszych zlotach (docelowo drift) musi byc zarejestrowane na Norweskich blachach? jak to ogolnie wyglada? bedac na gatebil zwrocilem uwage na to ze nikt nie mial tam tablic,zreszta auta raczej nie spelniały wymogów...zapewne nie tylko mnie nurtuje te pytanko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Witam.
Jeżeli chcesz jeździć tylko po takich miejscach jak tor to nie musisz rejestrować auta, a przynajmniej nie zawsze. Na gatebil'u pewnie też widziałeś że zamiast blach niektórzy mieli czerwone naklejki. To są rejestracje na określony czas. Jest tutaj możliwość zarejestrowania auta na jeden lub więcej dni i akurat na takie dni niektórzy sobie wykupują takie rejestracje żeby dojechać na tor na kołach.

Masz auto tutaj w NO?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Karolewski
(TomaszKarolewski)
Wiking
Oooo fajnie wiedziec,dzieki za info Ale dotyczy to tez aut przywiezionych np z Pl?? No wlasnie ostatnio bedac w pl kupilem kolejna zabawke ktora zastanawiam sie czy rejestrowac (e46 angol z v5c)i teraz chce pokompletowac klamoty i zlozone docelowo i tylko do driftu przywiesc tutaj by jakos urozmaicic sb weekendy Zreszta sprobowac sie wkrecic by polatac na takich zawodach tu,bo dopiero na gatebilu dowiedzialem sie ze drugi szef jest w ENI jakos wysoko ustawiony Ogolnie jestem w szoku jak popularny jest w tym kraju drift
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Nie wiem do końca jak to jest z tymi czerwonymi "blachami" i czy to dopiero po opłaceniu cła czy przed ale wiem że jest to dosyć drogie. Znajomy norweg rejestruje w ten sposób samochody takie jak Lamborghini i Ferrari i mówił że za dobę to koszt 2800kr. A jeżeli chodzi o jazdę po torach to za wyjątkiem imprez typu Track Day trzeba mieć licencję. I to do konkretnego przeznaczenia. Licencja do driftu to albo 1200kr albo 2000kr (nie jestem pewien) a licencja dla auta do driftu to 400kr. Ja bym też już swoje auto tutaj przytargał ale nie mam gdzie go trzymać niestety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Michał XXX
(michalzkl)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok