Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

dobre trasy rowerowe po norweskich górach - Norwegia

Czytali temat:
tomek putin agnieszka natt Tomasz Moja Norwegia (1013 niezalogowanych)
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Hej
Jak w tytule, szukam rowerowych tras ( także wielokilometrowych ) przez norweskie bezdroża... W grę wchodzi cały obszar Norwegii chociaż obecnie najbardziej interesuje mnie Rogaland, czyli okolice Stavanger. Ostatnio na celowniku mam także Setesdal, więc jeśli coś wiecie piszcie śmiało. Tak jak wspominałem możecie polecać także zupełnie inne rejony, bo kto wie gdzie człowieka poniesie... Mam na myśli każde szlaki na rower. Począwszy od trudnych, ale myślę też nad przeprawą przez jakiś teren z córką, która jeszcze nie porusza się sama, więc będę miał ją w przyczepce Wolałbym jak najmniejszą ilość asfaltu.
Czekam na propozycje, bo lato coraz bliżej.
Pozdrawiam
Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Kołek
(marekkolek)
Wiking
Wejdź na stronę Ut.no tam znajdziesz wszystkie możliwe szlaki piesze ,rowerowe i inne w całej Norwegii .Możesz ściągnąć też tą aplikacje na telefon i dopóki masz zasięg w lesie na pewno się nie zgubisz, na bieżąco możesz śledzić swoją pozycję na mapie. Jak do tej pory nic lepszego nie znalazłem. Szkoda że w Polsce nie ma takiej stronki.
Pozdrawiam i życzę miłych wyciecze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
dzięki strone oczywiście znam, ale liczyłem na jakieś osobiste rekomendacje i trasy godne spróbowania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Kolego.
Tu masz link i fajną stronę ze ścieżkami, gotowymi mapami i wiele innych
Pozdrawiam

www.skiforeningen.no/marka/turer/sykkel/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok