Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

muzyka rodem z tego kraju - Norwegia

Czytali temat:
(1382 niezalogowanych)
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Hej

Poprzeglądałem co nieco forum i widzę że podobnych wątków nie brakuje. Mam jednak pytanko dotyczące muzycznych grup z Norwegii. Jeśli znacie jakąś dobrą kapele lub kawałek bardzo proszę o info.
Ogólnie chodzi mi o każdy rodzaj muzyki. Nie ma znaczenia czy to hip-hop, czy rock więc walcie śmiało. Ogólnie jeśli chodzi o zespół, to fajnie byłoby gdybym jednocześnie dostał tytuł jakiegoś ich bardziej znanego numeru lub powiedzmy Wasz ulubiony kawałek owej kapeli. Tak się składa, że znam tylko Royksopp, Flunk i Kings of Convenience. Tą ostatnią chyba ze względu na dziewczyne

Z góry dzięki za info. Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Cthulhu)
Wiking
jeśli chodzi o mnie i zespół rodem z tego kraju to ja jeszcze w Polsce słuchałem ich i chodziłem na koncerty (rzadko bo rzadko ale grywali) w uchu w Gdyni, ba byli nawet supportem dla bardzo znanego zespołu Rammstein. mowa oczywiście o mega zespole Combichrist, z lepszych kawałków grupy można śmiało słuchać w ciemno Get Your body beat, electrohead, z ostatniej płyty from my cold dead hands, mają już niemałą dyskografię. ale rzadko widzę aby grali w rodzimym kraju co niestety smuci mnie. zespół uwielbiam i polecam
aha ;D jak coś to jest to dość "mocna" muzyka, industrial z cieżkim wokalem
- tutaj electrohead
- i z najnowszej płyty

musiałem się podzielić.
nie wiedziałem że royksopp są z Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Combichrist rzeczywiście dają całkiem, całkiem...

Czekam na jakieś kolejne propozycje, bo widzę że z odzewem marnie.

A mi właśnie się jeszcze przypomniało. Chociaż się ze Skandynawią reegae się zbytnio nie kojarzy to tak jakoś nawet im wyszło.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
chociaż poniedziałek już minął, a utwór mógłby bardziej tego dnia pasować to jakoś tak mnie naszło. A może zmotywuje tym samym towarzystwo do podzielenia się wiedzą na temat norweskich artystów...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
jak na razie krucho z dzieleniem się muzyczną wiedzą z tego kraju...

no cóż, dorzucam kolejny i może tym razem zachęcę do jakiś działań innych użytkowników forum

kawałek chociaż nie z moich klimatów, to prawie 400 milionów wyświetleń na youtubie nie każdemu artyście udaje się osiągnąć. Poza tym to dosyć świeży numer...


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr wegrzyn
(hipisek2013)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krecik Krecik
(KrecikKrecik)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Rzeczywiście Theatre of Tragedy to kapelka całkiem niezła. Szkoda, że już na żywo spotkać się ich nie da, bo z podwórka prawie są ( Stavanger ), a na jakiś koncert chętnie bym uderzył...

A tu tak w innym klimacie trochę pojadę. Grupa której przedstawiać nie trzeba i chyba pierwsza, którą znałem z tego kraju...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
dla tych co lubią spokojniejsze dźwięki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok